Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 01:57
Линк
Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Битола

Nov Samsung A55 , so 2 godini garancija od Neptun

340 ЕУР

Денес 01:59
Линк
Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Битола

Volvo XC 60 D5 Avtomatik

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999

13 јун. 12:07 Машини и Алати  ·  Битола

Masina za sienje

6 000 МКД

12 јун. 20:34 Станови  ·  Битола

Se izdava celosno renoviran i namesten stan vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
12 јун. 12:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Битола

Se prodava golf 3ka Cuknat

35 000 МКД

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
12 јун. 12:53 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Битола

Audi A3

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 12:51 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Битола

Se prodava deloven prostor

37 000 ЕУР

12 јун. 12:49 Работа  ·  Земјоделство  ·  Битола

Се бара работник

12 јун. 10:33 Станови  ·  Битола

Се издава стан во строг центар на градот

1 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
11 јун. 22:13 Друго  ·  Битола

Pceli

100 ЕУР

11 јун. 20:36 Станови  ·  Битола

Стан во нова Кланица

Број на соби: 4
Површина: 70
11 јун. 19:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Битола

Volkswagen Polo 2011 godina benzin / plin

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
11 јун. 18:26 Станови  ·  Битола

Се изнајмува трособен стан во центар

Број на соби: 3
11 јун. 16:01 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Битола

AUDI A6 TDI ULTRA

1 МКД

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 09:53 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Битола

Dukan vo pazarot pod Vero

10 јун. 22:06 Куќи/Вили  ·  Битола

Apartman za turisti

1 000 МКД /

Број на соби: 2
10 јун. 21:15 Куќи/Вили  ·  Битола

Apartman za turisti

1 000 МКД /

Број на соби: 2
10 јун. 20:03 Станови  ·  Битола

Се продава стан во Битола,ул.Кланица 6/5

Број на соби: 3
10 јун. 12:05 Земјоделски животни  ·  Битола

Pilinja Brama

200 МКД

09 јун. 20:58 Станови  ·  Битола

Izdavam stan vo Bitola kaj Bela cesma

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
09 јун. 18:18 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Битола

Mercedes CLA 200 со full AMG oprema

20 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 14:38 Друго  ·  Битола

Germanski tendi za site vidovi prikolki

09 јун. 14:36 Друго  ·  Битола

Germanski tendi za site vidovi prikolki

09 јун. 11:19 Станови  ·  Битола

Se prodava stan vo Bitola

34 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 јун. 10:20 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Битола

Citroen C5 -09

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 350 000 - 399 999
09 јун. 07:53 Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4
08 јун. 19:35 Бела техника и Апарати за домаќинство  ·  Друго  ·  Битола

Се продава Delimano Air Fryer

4 000 МКД

08 јун. 16:56 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Битола

Продавам Assassin's creed mirage PS5 upgrade available

2 100 МКД

07 јун. 17:21 Станови  ·  Битола

Еднособен стан Битола

34 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
07 јун. 16:37 Машини и Алати  ·  Битола

Se prodavaat masini za pilana

1 ЕУР

07 јун. 13:28 Станови  ·  Битола

Se iznajmuva luksuzen stan

Број на соби: 2
07 јун. 12:30 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола  ·  Могила

Opel Astra 2007 benzin

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
07 јун. 07:39 Станови  ·  Битола

СЕ ИЗДАВА СТАН КАЈ ГОРНО ВЕРО

Број на соби: 3
Површина: 60
06 јун. 21:16 Мопеди (под 50cc)  ·  Keeway  ·  Flash  ·  Битола

Se prodava zacuvan skuter 50cc

400 ЕУР

06 јун. 14:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Битола

ТРОСОБЕН СТАН

Број на соби: 4
05 јун. 11:05 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Битола

Persiski macor

15 000 МКД

04 јун. 22:17 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Битола

Audi A5 2.7 Tdi 2007 dizel

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации