Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:39
Linku:
Туризам и Настани  ·  Битола

Rammstein Belgrade Tickets 24.May.2024

80 ЕУР Çmimi me zbritje

Вчера 00:11
Linku:
Станови  ·  Битола

СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Денес 13:22
Linku:
Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4

12 апр. 17:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Битола

Кuka od 170m2 dvor 110m2 garaza park Stiv Naumov

79 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 170
Онлајн
12 апр. 16:41 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Битола

Mercedes ml 280

9 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 13:32 Деловен простор  ·  Друго  ·  Битола

Se izdava prostor na ul. Janko Paligora

230 ЕУР / месечно

12 апр. 12:12 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Битола

Deloven prostor-Plostad Magnolija

1 500 ЕУР / месечно

12 апр. 08:02 Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Битола

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 10:02 Станови  ·  Битола

Luksuzen stan vo centar na Bitola

Број на соби: 3,5
11 апр. 07:43 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Битола

Aluminski ogradi gelenderi i parmaka

80 ЕУР

10 апр. 13:59 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Битола

Farovi za Megan 2

7 000 МКД

09 апр. 10:55 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Битола

Aluminski ogradi gelenderi i parapeti

120 ЕУР

09 апр. 10:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Битола

ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ

Број на соби: 3
Површина: 50
09 апр. 05:18 Друго  ·  Битола

Se prodavaat vrati

250 ЕУР

09 апр. 05:18 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Битола

Хранилка за бебе

6 000 МКД

08 апр. 16:48 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Битола

Se prodava moped -Chuanl

350 ЕУР

07 апр. 13:25 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Битола

Audi a6 2.7 TDI 2008

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 23:49 Колекционерски предмети  ·  Битола

Kilimi

1 МКД

06 апр. 20:15 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Битола

HONDA ACCORD 2.2 CTDi ×× EXECUTIVE ××× FACELIFT MODEL 2009

5 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 14:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Битола

VW Passat 2.0Tdi 140hp 2006g ODLICEN !!!!

4 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 13:26 Станови  ·  Битола

SE IZDAVA STAN VO NASELBA KARPOS BITOLA

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
06 апр. 13:26 Станови  ·  Битола

SE IZDAVA STAN NA UL.PARTIZANSKA BITOLA 5 MINUTI DO CENTAR

1 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации