Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 мај 13:34
Линк
Куќи/Вили  ·  Битола

Имот во Битола на ул. Солунска

Број на соби: 3
27 мај 13:22
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4

28 мар. 20:30 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Битола

Skoda Octavia 1.6TDi, prv sopstvenik

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
27 мар. 21:32 Машини и Алати  ·  Битола

PROFESIONALEN TRIMER HUSGVARNA MODEL 545 RX

43 000 МКД

27 мар. 20:55 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

SE PRODAVA OLDTIMER OPEL CORSA 1992 GOD.

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 30 000 - 34 999
26 мар. 20:02 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI *** SPORT *** 125 HP

6 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
26 мар. 16:07 Автомобили  ·  Opel  ·  Agila  ·  Битола

Se prodava opel agila

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
26 мар. 09:52 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
26 мар. 08:28 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Ignis  ·  Битола

Suzuki Ignis 2005

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 07:59 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Битола

Suzuki Swift 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 12:42 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Битола

Mitsubishi Lancer

3 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 19:10 Станови  ·  Битола

Se izdava luksuzno opremen stan / Luxuriously furnished flat

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
24 мар. 18:25 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA GTC 1.7CDTI 101KS. FACELIFT (COSMO)

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 18:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Битола

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI 140KS. 6 BRZINI (4 MOTION)

7 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 18:22 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

MERCEDES C220 CDI 170KS. 9G-TRONIC (AMG LOOK)

27 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 18:21 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Битола

HONDA ACCORD 2.2I-CTDI 140KS. FACELIFT

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
24 мар. 18:05 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Битола

AUDI A6 3.0TDI 204KS. V6 AUT. 8G-TRONIC QUATTRO

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 10:24 Станови  ·  Битола

СЕ ИЗДАВА СТАН КАЈ ГОРНО ВЕРО

Број на соби: 3
Површина: 60
23 мар. 12:59 Автомобили  ·  Jeep  ·  Willys  ·  Битола

Jeep willys

Година: Постари од 50-тите
Километража: 20 000 - 24 999
23 мар. 10:25 Станови  ·  Битола

Kupuvam stan vo Bitola do 45m²

21 мар. 23:31 Куќи/Вили  ·  Битола

Kuka vo Bitola

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 мар. 10:40 Станови  ·  Битола

Стан во центарот на Битола до Градскиот пазар

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 мар. 17:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Битола

VOLKSWAGEN GOLF 6 1.4 TSI *** 140 HP *** NOV !!!

7 299 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
20 мар. 14:49 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  549  ·  Битола

Traktor IMT549

20 мар. 14:43 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  549  ·  Битола

Traktor 549

20 мар. 14:38 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  549  ·  Битола

Traktor IMT549

19 мар. 21:20 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Битола

VOLAN OD BMW E36 COMPACT

1 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации