Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 јул. 21:14
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Струга

Opel Vivaro 2009 dizel

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999

25 јун. 14:37 Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Струга

Audi A7 50Tdi 2018 3xSline full

1 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун. 14:10 Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Струга

Peugeot 107

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун. 14:08 Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Струга

Peugeot 107

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун. 08:29 Моторцикли (над 50cc)  ·  Chopper/Custom  ·  Harley-Davidson  ·  Sportster  ·  Струга

HARLEY DAVIDSON BOBBER XL 1200

1 ЕУР

23 јун. 15:23 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Струга

Original pinc

22 јун. 12:06 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Маси и Столици  ·  Струга

Tarpezariska masa

29 000 МКД

22 јун. 11:10 Соби  ·  Струга

АПАРТМАН ЕУРОТЕЛ СТРУГА

30 ЕУР / дневно

21 јун. 20:29 Соби  ·  Струга

Marija Apartmani

1 ЕУР / дневно

21 јун. 20:12 Соби  ·  Струга

Marija Apartmani

19 јун. 13:51 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Струга

Ps4 komplet so 24 igri i 1 kontroler

35 000 МКД

19 јун. 10:50 Големапродажба/Роба  ·  Облека и Текстил  ·  Струга

Dolna obleka

350 МКД

19 јун. 08:59 Станови  ·  Струга

Prodavam stan vo Struga 48m2 100m do plaza

53 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
18 јун. 16:59 Соби  ·  Струга

SE IZDAVAAT SOBI I APARTMAN VO STRUGA

18 јун. 13:14 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Друга марка  ·  Arora  ·  Струга

Skuter 150cc 4T

350 ЕУР

17 јун. 19:43 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGA  ·  Струга

Man

1 МКД

14 јун. 12:52 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Струга

Mercedes Benz A180

1 111 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 11:30 Моторцикли (над 50cc)  ·  Honda  ·  CBR  ·  Струга

Honda CBR 1000RR HRC ABS

9 700 ЕУР

14 јун. 10:52 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Струга

Mercedes-Benz A 180 dizel

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 12:17 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струга

Niva vo Vevcani

52 000 ЕУР

12 јун. 17:15 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Струга

Shiten 2 dyqane ne Struge

1 900 ЕУР Намалена цена

12 јун. 16:42 Друго  ·  Струга

Fotovoltaici

12 јун. 12:48 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струга

Plac 754m2

10 јун. 09:02 Соби  ·  Струга

Sobi i apartmani od 25m2 vo Struga

10 јун. 08:32 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Струга

mali macinja - Struga

09 јун. 16:38 Друго  ·  Струга

Furrë gazi industriale

08 јун. 20:34 Куќи/Вили  ·  Струга

Kukja za prodazba vo Struga

Број на соби: 8
08 јун. 10:03 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Suzuki  ·  Drug model  ·  Струга

Suzuki 125CC

650 ЕУР

07 јун. 15:32 Соби  ·  Струга

Se izdavaat sobi vo Struga

07 јун. 11:58 Станови  ·  Струга

Prodavam 2 stana vo Struga po 135 i 138m2 novogradba, duplex

Број на соби: 4
06 јун. 18:16 Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Струга

BMW 116i 85kw E87

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 јун. 11:16 Станови  ·  Струга

Se prodava nov stan od 86m2 vo Struga

102 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 јун. 02:43 Мопеди (под 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Струга

Hamachi

1 300 ЕУР

06 јун. 00:33 Бараки и Гаражи  ·  Струга

Garaza vo Struga

7 000 ЕУР

05 јун. 19:15 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Vaneo  ·  Струга

Mercedes Benz Vaneo 1.9CDi

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
04 јун. 19:03 Бараки и Гаражи  ·  Струга

Garaza vo Struga

7 000 ЕУР

04 јун. 11:47 Куќи/Вили  ·  Струга

Se bara kuka za kupuvanje

31 мај 17:27 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Струга

Dukan vo Struga

850 ЕУР

04 јун. 08:02 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Струга

Suzuki Vitara 2021

18 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
03 јун. 15:01 Станови  ·  Струга

Novi stanovi po evropski standard vo Struga

Број на соби: 3
01 јун. 07:49 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Струга

Aluminski stakleni nadvoresni ogradi

100 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации