Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 апр. 11:24
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Струга

Opel zafira

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:01
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 13:28
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Струга

Mercedes-Benz S class designo

61 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999

17 јан. 02:47 Станови  ·  Струга

Se izdava apartman !!!

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
16 јан. 23:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Струга

VW PASSAT 2.0 TDI COMFORTLINE

21 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
16 јан. 18:15 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Струга

peugeot 206 Sport

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
16 јан. 09:32 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Струга

Aluminski stakleni nadvoresni ogradi

100 ЕУР

15 јан. 22:48 Часовници и Асесери  ·  Унисекс  ·  Струга

Original Rayban Naocari

7 900 МКД

15 јан. 22:33 Облека/Обувки  ·  Машки  ·  Струга

Novi Kozni Cizmi (IMA POVEKE BROJA)

990 МКД

15 јан. 04:11 Станови  ·  Струга

Baram stan za kupuvanje 075-271-845

15 јан. 04:11 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Струга

205 55 16

150 МКД

14 јан. 20:53 Машини и Алати  ·  Струга

Odlicno Tefal Peglo (MALKU UPOTREBENO)

5 500 МКД

13 јан. 17:59 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Струга

Bmw 530d 173kw 2009godina.

9 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 12:15 Станови  ·  Струга

Prodavam 2 stana vo Struga po 135 i 138m2 novogradba, duplex

Број на соби: 4
07 јан. 20:54 Станови  ·  Струга

Stan vo Struga pokraj ezero

113 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 јан. 12:54 Станови  ·  Струга

AGEJNCIONI PER SHIT- BLERJE ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070232436

Број на соби: 1
06 јан. 12:41 Станови  ·  Струга

SHITET BANESE Е RE NE STRUGE /СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО СТРУГ

Број на соби: 1
06 јан. 12:20 Куќи/Вили  ·  Струга

SHITET SHTEPI NE STRUGE /СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СТРУГА

Број на соби: 6
06 јан. 10:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

banes 3 dhomeshe-3 soben stan

900 ЕУР

Број на соби: 3,5
05 јан. 16:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струга

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДОЖДА

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 јан. 04:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Струга

passat 2.0tdi r-line 2009

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 14:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Kapital dvosoben stan so dvor Ezerski Lozja Struga

67 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
01 јан. 10:51 Куќи/Вили  ·  Струга

Richoti Struga

Број на соби: 8
29 дек. 20:48 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Струга

Audi A3 2008 godina 7999€

7 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 20:27 Куќи/Вили  ·  Струга

Prodajem kuću Elen Kamen

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
28 дек. 22:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Струга

VW Phaeton 2012

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 20:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Discount@discount

600 ЕУР

Број на соби: 2,5
23 дек. 23:30 Автомобили  ·  BMW  ·  X6  ·  Струга

bmw

89 000 ЕУР

23 дек. 12:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струга

Shtepi e re-nova kuqa

Број на соби: > 10
23 дек. 11:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

APARTAMENT

27 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
23 дек. 11:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

risi...novo...new

40 000 ЕУР

Број на соби: 1,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации