Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Shk 12:03
Линк
Shitore Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OGLAS ZA VRABOTUVANJE C.I.A.K. AUTO MK


Sot 11:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO AERODROM

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 11:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kuka vo zavrsna faza na gradba vo Kisela Jabuka

77 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 11:09 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

Deloven prostor za ordinacija

370 000 EUR

Online
Sot 11:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SE IZDAVA stan pozadi TOBAKO TOMI -Kisela Voda

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se izdava nov trosoben stan na Vodno

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Luksuzen dvosoben stan vo Cevahir Sky City

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Trosoben renoviran vo Karpos 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 10:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov dvosoben novo opremen vo Debar Maalo

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 10:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nova, namestena garsonjera vo Centar, 50 Divizija

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:56 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 508 15 HDI 130 AUTOMATIC ALLURE 2019 AUTO RISTESKI

18 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:55 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

FORD FOCUS 1.5 DIESEL 120 BUSINESS 2021 AUTO RISTESKI

13 200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:54 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL INSIGNIA GRAND SPORT 1.6 AUTOM DIESEL 2019 AUTO RISTESK

15 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Trosoben stan vo Kompleks Kosmos od 97m2 na 6kat

1 250 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava namesten stan od 120m2 pozadi Univerzalna sala

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 10:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava dupleks namesten stan od 140m2 vo Debar Maalo

230 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 10:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 10:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

AGH Elite Apartments & Studios

890 MKD / ditë

Numri i dhomave: 10
Sot 10:39 Agjent për shitje të pronës Dhoma  ·  Ohër

AGH Elite Apartments & Studios

890 MKD / ditë

Sot 10:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se Iznajmuva Moderno Ureden Stan Vo Kapistec

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Kuka vo Vlae od 193m2

Numri i dhomave: 7
Online
Sot 10:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN NA VODNO POD PANORAMA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 10:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan od 101m2 vo Centar - Debar Maalo

257 550 EUR

Numri i dhomave: 3
Online

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione