Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Shk 11:28
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Probishtip

SE PRODAVA PASSAT B6 2.0 VO ODLICNA SOSTOJBA

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Sot 22:39 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Gostivar

BMW X3 3.0 D M_PAKET UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:24 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Kriva Pallankë

FORD C-MAX 1.6TDCI 90ks TITANIUM REGISTRIRANO+SERVISIRAN

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Passat 8 , 1.6 dsg menuvac

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:16 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Shkup  ·  Aerodrom

TOYOTA YARIS 1.0 70KS, 2011 god, 67000 KM

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 22:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 2.0TDI 6BRZINI 143ks HIGHLINE REGISTRIAN+SERV

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Çair

Audi a4 karavan

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:11 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan so garazno mesto vo Debar Maalo

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 22:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava Samsung A14 4GB/64GB

7 000 MKD

Sot 22:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Custom  ·  Harley-Davidson  ·  Sportster  ·  Kumanovë

Se prodava HARLEY DAVIDSON XL883N

16 200 EUR

Sot 22:01 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Çair

3+2+ klub masa

150 EUR

Sot 21:58 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva stan so 1 spalna soba vo Taftaligje

350 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan vo Bardovci

1 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
Sot 21:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se iznajmuva stan so 1 spalna soba na Juzen Bulevar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava Samsung A14 4GB/64GB

7 000 MKD

Sot 21:52 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

AUDI A3 1.9 TDI, 77 KW, SPORTBACK, 2006, PERFEKTNO

5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

1 650 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 21:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Novo Lisice

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 21:32 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE BARA VOZAC ZA KOMBE

Sot 21:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Dellçevë

slika na platno

250 EUR

Sot 21:27 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

kuka na prodazba

119 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 21:22 Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Majstor za burek

Sot 21:16 Vetura  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Shkup  ·  Butel

Suzuki Splash 1.0 2012 god. vo odlicna sostojba

4 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:13 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam stan od 81m2 pozadi Kapitol

56 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:12 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Micra vo odlicna sostojba

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:09 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET 83ks 2013g

3 200 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 21:06 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

NOVOGRADBA, MODERNI STANOVI NA UL. KOZLE 177

1 750 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 21:05 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

NOVOGRADBA, MODERNI STANOVI NA UL. KOZLE 177

1 750 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 21:02 Banesa  ·  Ohër

Стан во центар на Охрид

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 20:58 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Strumicë  ·  Vasilevë

PRODAVAM PLAC I NIVA VO DOBREJCI STRUMICA

Sot 20:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Се продава куќа во Визбегово

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:54 Vetura  ·  Fiat  ·  Linea  ·  Shkup  ·  Karposh

Fiat Linea 1.3 Multijet

3 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjevgjeli

Mercedes C220 Exclusive

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Manastir

Iphone 12pro , kupen vo Slovenija

27 500 MKD

Sot 20:45 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se iznajmuva garaza naselba Aerodrom

60 EUR / muaj

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione