Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Shk 16:58
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan Vo Diamond Limak

Numri i dhomave: 2
Dje 14:53
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

SEAT LEON 2.0TDI 150KS DSG F1 2021g

20 990 EUR Намалена цена

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 12:10 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN GOD -03 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES A150 BENZIN 95KS GOD -05 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES CLK 200 BENZIN 136KS CABRIO AUTOMATIC KAKO NOVO FUL

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Vetura  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се изнајмува стан во Карпош со поглед кон Водно

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:08 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN 82KS GOD -05 KLIMA SERVO FULL

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:07 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CITROËN XSARA 2.0 HDI 90KS GOD -02 KLIMA KAKO NOVO FULL

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN ATEST PLIN GOD -00 SERVO TIP TOP

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:06 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan Centar 75m2 so 2 spalni, nov,vseliv

1 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:05 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan Aerodrom 67m2 dve spalni,namesten

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:05 Shitore Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Kavadar

Profesionalna kujna

4 000 EUR

Sot 12:05 Shitore Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Kavadar

Indukciska plotna

Sot 12:02 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara kelner so iskustvo

Sot 12:02 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Атрактивен стан за издавање

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:02 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara pomosnik kuvar za vo kujna

Sot 12:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan so dvor Aerodrom

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 12:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Kumanovë

Stanovi nova gradba-Bul 3-ta MUB

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 11:58 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Nova garsonjera vo Gege Gorce

40 900 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:58 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

NUDIME 20.000eu NA AGENT! za prodazba na fabrika!

340 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 11:58 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан во Центар

Numri i dhomave: 3
Sot 11:54 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Shkup

RENAULT TWINGO 1.5 dci 2008 ODLICNA SOSTOJBA

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:52 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara skaradzija so iskistvo

Sot 11:52 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara gotvach so iskustvo

Sot 11:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:49 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Mokka 1.6cdti AutoMilano

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:49 Vetura  ·  Peugeot  ·  107  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 107 2011G NAVIGACIJA EURO 5

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 11:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov nevseluvan stan na Vodno

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:49 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Qashqai 1.5dci AutoMilano

14 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione