Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Shk 11:03
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava renoviran stan vo Karposh 1 na partizanska 59m2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Shk 08:47
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  107  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Peugeot 107

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 00:09
Линк
Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Shkup

DISPATCH


Dje 12:56 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Raider електрична пила за сечење

3 500 MKD

Dje 12:55 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Rusenje zidovi krsenje beton

Dje 12:55
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава стан со 3 спални соби во Реонски Центар

102 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава трактор

1 500 EUR

Dje 12:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

AVTO PLAC "AVTOCENTAR" TETOVO

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:50 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Shkup  ·  Butel

SAMSUNG S9 KORISTEN STAKLO SOCUVAN BEZ ZABELESKI

6 000 MKD

Dje 12:49 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:49 Cimer/e  ·  Ohër

Se barat cimerka shto moze stanot da go cistit

Dje 12:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA stan vo blizina na Zebra-Kapistec

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:45 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tetovë

AUDI Q5 3.0 TDI 176kw quattro 4x4 AVTOMATIK "AVTOCENTAR"

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:42
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Tetovë

Mitsubishi lancer 1.5 benzin plin

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:41 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Tetovë

AUDI A5 3.0 TDI 176kw 4x4 Quattro 6-Brzini 08g. "AVTOCENTAR"

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:40 Shitore Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup

Prevoz transport na roba i selidbi

1 500 MKD

Dje 12:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov dvosoben lux opremen stan vo Aerodrom

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 12:37 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë

AUDI A4 2.0 TDI 105kw 6-Brzini 2009god. "AVTOCENTAR"

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:36 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

Kancelariski prostor vo Debar Maalo

400 EUR

Dje 12:35
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava trosoban stan+dnevna karpos

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:35
Линк
Vila  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

ATRAKTIVEN PLAC LEUNOVO

Dje 12:33 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tetovë

SHITET VENDI ME OBJEKT

Dje 12:33 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Karposh

ALFA ROMEO MITO 1.6JTDM DNA 120HP

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:31 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 230  ·  Tetovë

MERCEDES ML 230 4x4 99god. "AVTOCENTAR"

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:30 Banesa  ·  Ohër

Se kupuva stan vo Ohrid od 40 do 60м2

Dje 12:28 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Транспортер за мачки

500 MKD

Dje 12:25 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kopanje kanali temeli sahti bazeni

Dje 12:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Trosoben namesten stan vo Centar ul. Zeleznicka

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Dje 12:15 Makina dhe Vegla  ·  Kumanovë

Masini za pletenje na vunica SINGER

100 EUR

Dje 12:15 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Rusenje krsenje zidovi plocki

Dje 12:14
Линк
Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

GeForce RTX 3090

900 EUR Намалена цена

Dje 12:14 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Baotian  ·  Kavadar

Se prodava skyter

150 EUR

Dje 12:14 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi so vrven kvalitet

Dje 12:11 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 MKD / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 12:11 Banesa  ·  Shkup  ·  Aracinovë

Se prodava stan vo aerodrom 32 m2 Urban Garden

1 800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 12:04 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ohër

RENAULT MEGANE - Garazirano...Reg...Prva boja

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:04
Линк
Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Dje 12:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov moderen stan od 38m2 kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Козле, се издава стан на одлична локација

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:04 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Hyundai Tucson 2019

26 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Se prodava stan vo Cair 61m2, (polu)namesten

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:04 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Shkup  ·  Karposh

Канцелариски намештај

24 000 MKD Намалена цена

Dje 11:57 Libra dhe Revista  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Otkup na knigi

Dje 11:56 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Издавам наместен двособен стан во Кисела Вода

189 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione