Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Shk 09:24
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Shtip

BMW 520 d M paket alcantara led navi

34 000 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 11:06
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Совршено убав апартман за продажба во Неа Мудања - Грција!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
19 Shk 15:25
Линк
Auto sallon Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Saraj

Mini bager kubota u48 2019 so cekan

36 EUR


Sot 10:13 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Prilep

Се продава Chevrolet Cruze LS 2.0, 125hp во топ состојба!

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:12 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A05s  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Samsung Galaxy A05 Nov 12m Garancija

8 000 MKD

Sot 10:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam MERCEDES A180 CDI

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:11 Shërbime  ·  Pregatitje të artikujve  ·  Shkup

Izrabotka na trudovi

Sot 10:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM-DO KAPITOL

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:08 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Sot 10:05 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuka vo Kozle odlicna lokacija 255m2 plus dvor

219 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 10
Sot 10:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf 1.6tdi AutoMilano

16 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:04 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mini Cooper one 2003g 1.6 benzin ful opremen registriran

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Arteon 2.0tdi AutoMilano

26 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava prazen (a moze i namesten) stan vo Aerodrom-

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava stan 100m² vo Gjorce Petrov.

96 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 10:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:01 Auto sallon Vetura  ·  Tata  ·  Telcoline  ·  Manastir

TATA TELCOLINE 2.0 TD 90 KS OFFROAD VO TOP SOSTOJBA

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:01 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Octavia 1.6tdi AutoMilano

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan vo Novo Lisice so dvor

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 10:00 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano

10 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:57 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Samsung Galaxy A04e Nov 12m Garancija

7 000 MKD

Sot 09:56 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano

7 450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Manastir

AUDI A3 2.0 TDI 140KS 2009GOD FACELIFT EURO5

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Lite  ·  Shkup  ·  Centar

Huawei P30 Lite 128 GB

5 500 MKD

Sot 09:54 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам неувезена FACELIFT TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 2017

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:54 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Shkup  ·  Centar

LAND ROVER DISCOVERY SPORT AUTOMATIC 2017

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:54 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes C180cdi AutoMilano

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkup  ·  Centar

VW CADDY CUP EDITION 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Megane 1.5dci AutoMilano

11 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

KAPISTEC _SE PRODAVA NOV STAN 42m2 3-ti KAT

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA stan vo blizina na Min. za Ekonomija-Kapisteci

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 09:47 Vetura  ·  Nissan  ·  Almera  ·  Shkup  ·  Centar

Nissan Almera 1.6 ,73kw ,1995

750 EUR Намалена цена

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:47 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Qashqai 1.5dci AutoMilano

17 950 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE IZDAVA NOV NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA-ENMON

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 5 plus 1.9TDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Scenic Xmod 1.5dci AutoMilano

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO NAD ROMANSA

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:44 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Kangoo 1.5dci AutoMilano

9 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

NEVSELUVAN KAT OD KUKJA, VO PRZINO SO OTVOREN POGLED

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione