Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:35
Линк
Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Shkup  ·  Karposh

Mini Countryman S ALL4 - 181 KS

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Dje 19:47
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf 7 1.6 TDI 66 KW

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:47 Agjent për shitje të pronës Dhoma  ·  Ohër

Apartmani Ristoski

Dje 19:46
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan vo Taftalidze do Vero Taftalidze

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:43 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Saraj

Audi A3 2.0 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Gostivar

Shtepine ne qender te Gostivarit ne tre banesa

125 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 19:38 Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Shkup  ·  Karposh

Nissan Juke 1.5 dci 2012god Reg cela god Full Oprema Navi

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:36 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Veles

Se prodava Peugeot 508 2011 god

8 999 MKD

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:35 Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Kratovë

SEAT ARONA FR 1.6TDI 115ks/85kW 2019 god. 68550 km

18 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 19:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Vw GOLF VII 7 1.6TDI 110KS Bluemotion 2014g Reg Cela God

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:27 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup  ·  Butel

Playstation otkup i cipuvanje

7 000 MKD

Dje 19:27
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Продавам стан во Чаир

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:27 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 MKD / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 19:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tetovë

Mercedes-Benz B180 cdi 2007 odlicen moze zamena

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

AUDI A6 2.0 TDI BUSINESS CLASS BESPREKORNA SOSTOJBA-19

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:16 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Manastir

MAZDA 2 1.4hdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:16 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava kukja vo Butel 2

Numri i dhomave: 6
Dje 19:03 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

polovni avtomobilski pnevmatici 195/65/15

5 000 MKD

Dje 18:57 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Strumicë

Se prodava Renault Laguna III 2.0 dCi 150 KS

5 500 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:56
Линк
Dhoma  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava soba

1 MKD / muaj

Dje 18:54 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Seat ibiza ecomotive copa 1.2tdi dizel 2013/2012

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:53 Dhoma  ·  Ohër

Sobi i studia vo Ohrid

550 MKD / ditë

Dje 18:50 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se iznajmuva Apartman vo Dame Gruev

7 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 18:46 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Manastir

Апарат за леб - Philips HD9015

5 000 MKD

Dje 18:44 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Shkup

CITROEN C5 1.6 HDI PROIZVEDEN 2009 GODINA AVTOBANDA

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Komplet renoviran stan vo centar do Holandska ambasada

144 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:36
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A7 3.0 TDI QUATRO S LINE AUTOMATIK - NEUVEZUVAN

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tetovë

Mercedes-Benz E200 CDI

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra 1.7cdti 2011 Cosmo

5 650 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE IZDAVA PRAZEN 4-SOBEN STAN VO AERODROM-ZA FIRMA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 18:26 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stanovi za kratok prestoj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 18:26 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Qashqai 1,5dci 2008g Registr, 03/2025

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:21 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Shtip

PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 80KW dizel

3 000 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:16 Vetura  ·  BMW  ·  740  ·  Shkup

Se prodava BMW 740

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:12 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 308 1.5 Blue-Hdi

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:12 Shitore Turizëm dhe Evente  ·  Ohër

Apartmani Ristoski

Dje 18:12 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 1.6 Blue-HDI

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione