Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Shk 10:01
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shtip

VW TIGUAN 2.0TDI R-LINE DIGITAL DSG7

31 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:28
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Strugë

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan/stanovi vo Kisela voda

1 350 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 09:41 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio 1.5dci AutoMilano

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Lux cetvorosoben stan vo centar Debar Maalo

1 950 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sot 09:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Dvosoben stan vo Porta Kozle do Replek

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 2.0tdi AutoMilano

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

19 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 09:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se iznajmuva stan so 1 spalna soba na Juzen Bulevar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:40 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Karposh

DELOVEN OBJEKT SO PARKING MESTA VO VLAE BLIZU CITY MALL

8 500 EUR / muaj

Sot 09:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 4-1.9TDI CLIMA

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:39 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 3008 1.6hdi AutoMilano

18 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se iznajmuva stan so 3 spalni sobi vo Centar

690 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 09:39 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio 1.6benzin/hybrid AutoMilano

14 950 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:38 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 1.5tdci AutoMilano

10 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat 500 0.9benzin AutoMilano

10 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:38 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava stan so 2 spalni sobi na bul.Asnom Novo Lisice

113 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 09:37 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Juke 1.6benzin AutoMilano

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Centar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 09:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se iznajmuva stan so 1 spalna soba vo Micurin

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Namesten dvosoben stan so dvorce na Vodno Soravija

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Kisela Voda (Rampa)

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:34 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Meriva 1.3cdti AutoMilano

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:34 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Astra sw 1.7cdti AutoMilano

6 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO N.LISICHE - 5ka

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:33 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 1.5hdi AutoMilano

10 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:33 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A3 Limousine 1.6tdi AutoMilano

14 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 55kw 2010 god

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:30 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Çair

AUDI A3 - 2.0 TDI S-LINE

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Veles

FORD FUSION 1.6TDCI 2009g.

39 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:21 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje krsenje isfrlanje sut

Sot 09:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan vo Debar Maalo od 75m2

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:21 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW E90 320D 163KS.6-BRZINI DINAMIK LINE MODEL

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan vo Kapistec od 45m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:20 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava deloven prostor vo centar od 300m2

10 EUR / muaj

Sot 09:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava luksuzen stan vo Debar Maalo od 103m2

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan na Vodno od 125m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 09:18 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Shkup  ·  Centar

VENTILACIJA

Sot 09:17
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Odlicna ponuda!!!

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 09:15 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Torba za laptop Canon 15" plus

850 MKD Намалена цена

Sot 09:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA 4-SOBEN STAN VO CENTAR POZADI UNIVERZALNA

2 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:13 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:11 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се издава нов двособен стан комплетно наместен

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione