Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 10:42
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

СЕ ПРОДАВА НИВА


Dje 16:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW Caddy Maxi 2.0TDI 2013 godina Tovarno

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan 51m2 vo Cevahir kula D

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW Fox 1.2 klima tovarno Jimauto Group

2 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 FE  ·  Tetovë

Samsung S21 FE 5G 128GB

14 000 MKD

Dje 16:43 Të tjera  ·  Gostivar

Se prodava nov GP Pinpointer metal detektor SHRXY

1 000 MKD Намалена цена

Dje 16:42 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A4 2.0 tdi 143 ks S line

7 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW POLO 1.2TDI HIGHLINE jimauto group

4 990 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renoviran i namesten stan od 66m2 vo Aerodrom

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

NOV DVOSOBEN STAN 45 M2 DO TRANSPORTEN CENTAR !!

1 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Custom  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Zongshen- 126cc

1 MKD

Dje 16:32 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Krsenje rusenje plocki zidovi

Dje 16:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:29
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Dje 16:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН СТАН ВО КАРПОШ 4

10 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:27 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Shkup

SAMSUNG S22

280 MKD Намалена цена

Dje 16:27 Artikuj për koleksion  ·  Kumanovë

Ѕидни часовници

130 EUR

Dje 16:26 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Shkup

SAMSUNG S20

12 000 MKD

Dje 16:26 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Shkup

IPHONE 12 128giga

17 500 MKD

Dje 16:26 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Shkup

IPHONE 14

450 EUR

Dje 16:26 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Друга марка  ·  BTWIN  ·  Shkup  ·  Karposh

Velosiped 24ka detski

150 EUR

Dje 16:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Apartmani za kratok prestoj Tobako 2 Aerodrom

15 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 16:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan 66m2 vo Karposh 4

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 16:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan 66m2 vo Karposh 4

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Apartman za kratok prestoj kaj nova Zeleznicka stanica

Numri i dhomave: 2
Dje 16:17 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Se prodava stan novogradba na ul:29ti Noemvri, Tetovo

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 16:17 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 308 1.6BLIEHDI ALLURE jimauto

10 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:17 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 308 1.6 BLUEHDI BIZNIS Jimauto group

9 790 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:16 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Se prodava stan duplex vo Blok 70, Tetovo

699 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

47 999 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Se prodava stan vo blizina na UT vo Tetovo

74 999 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Se prodava stan vo Tetovcanka vo Tetovo

62 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
Dje 16:14
Линк
Të tjera  ·  Kumanovë

Стари уметнички слики

200 EUR

Dje 16:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Centar kaj Bugarska ambasada 50m2 novogradba

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 16:08
Линк
Të tjera  ·  Dellçevë

Skroten Vranec

300 MKD

Online
Dje 16:07 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford fiesta 1.4 tdci

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:06
Линк
Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Negotinë

Volvo FH 420

23 500 EUR

Dje 16:06 Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Shkup  ·  Karposh

PEUGEOT 5008 - Allure / 1.6 Blue HDI - Automatic /2018 god

20 690 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

Volkswagen passat HIGHLINE

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:56
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Manastir

Deluks apartmani vo strogiot centar na gradot

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 15:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Butel

VW TOURAN 1.6 TDI 7 SEDISTA

9 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:54
Линк
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Online  ·  ODES  ·  Gostivar  ·  Vrapçisht

ATV ODES ASSAILANT 850cc

7 928 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione