Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

25 Dhj 15:16
Линк
Auto sallon Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Shkup  ·  Ilinden

Masina za nagrnuvanje kompir

7 915 EUR

15 Pri 00:33
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ДОСТАПЕН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО EAST GATE LIVING

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Pri 19:58
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Dje 15:54
Линк
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Online  ·  ODES  ·  Gostivar  ·  Vrapçisht

ATV ODES ASSAILANT 850cc

7 928 EUR

Dje 15:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Sanik C blok stan vo gradba

1 050 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava garsonjera 30m2 vo Kapistec

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 15:48 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prilep

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN/PLIN NEUVEZUVAN 2013 68 000 Km

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 15:46 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Çair

Shitet shtepi 120m² -

35 000 MKD

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Dje 15:46 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 15:46
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam stan so preubav raspored

71 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 15:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Golf VII 1.6tdi .105ks.14g.

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:39 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat Leon FR 2.0tdi 150ks.2013g

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov trosoben prazen stan vo Centar - ul.Ruzveltova

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:39 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Suzuki Swift 1.3DDIS 75ks 2012g.

6 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat 2.0tdi 140ks.2013g.Highline

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat CC 4Motion 2.0tdi 140ks.Panorama

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat 1.6tdi 120ks.16g.

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:37 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi Q2 1.6tdi 116ks.2018g S-Tronic

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:36 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW 520d 190ks.Sport 2017g.

29 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава Apple iPhone 13 White (starlight)

450 EUR Намалена цена

Dje 15:36 Vila  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Vikendicka vo Dolno Lisice

35 000 EUR

Dje 15:32 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X3 3.0d xDrive AUTOMATIC FACELIFT 2014 EURO6

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:31
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Golf 7

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:28 Banesa  ·  Shtip

Пријатен кат од куќа за изнајмување со 4 спални соби.

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Деловен простор во Центар

1 100 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 15:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

15 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan od 46m2 vo Kozle

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:26 Makina për kamping  ·  Shkup

kupuvam kamping prikolka

Dje 15:26 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Плац КО МИРКОВЦИ

Dje 15:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava garsonjera 32m2 vo Gjorce Petrov

46 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

NOVA STANBENA ZGRADA PR+4KATA+POT POZADI MERCEDES

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 15:18 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X3 F25 LCI 2.0d xDrive X-LINE FACELIFT 2015

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:17 Banesa  ·  Kavadar

Изнајмување стан 1 кат спроти Катастар

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 15:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 15:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ubav stan od 98m2 i 8m2 podrum vo Novo Lisice sproti FFM

93 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3,5
Dje 15:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

176 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 15:08 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Aerodrom

STEZNA GLAVA -PLAN SAJBNA

1 600 EUR

Dje 15:08
Линк
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat 2.0tdi

5 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S24 ultra 215  ·  Shkup  ·  Karposh

SAMSUNG Galaxy S24 ULTRA 5G 12/512gb Titanium Yellow

1 100 EUR

Dje 15:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Trosoben stan vo nas. Pripor - Kisela Voda

88 750 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Ruski stan od 58m2 vo Karpos 3

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 14:59 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD MONDEO 1.8TDCi ECOnetic 2009G***92KW-125KS*** PERFEKTNO

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione