Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Shk 09:25
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Shkup  ·  Karposh

NISSAN NAVARA D40 / НИСАН НАВАРА Д40

11 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 17:47
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

opel corsa

8 300 MKD Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Shk 10:01
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shtip

VW TIGUAN 2.0TDI R-LINE DIGITAL DSG7

31 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Dje 23:41
Линк
Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Gumi i bandazi za Kia Sorento 245/70 r16

280 EUR

Dje 23:01 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Tetovë

Audi A5 dizel 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:51 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Montana I servis na pvc prozorci

Dje 22:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prilep

Stan vo strog centar na Prilep. Do stara carshija.

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:46 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Manastir

Pezo 307SW 2002god.

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Vednas vseliv stan vo nova zgrada vo Karposh 4

1 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Kuka so deloven prostor na glavna ulica vo Radishani

371 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 22:42 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Куќа во Дексион, Ѓорче Петров.

129 999 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 22:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov nevselen stan od 51m2 vo Dzevahir - kula C

86 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Прекрасна нова куќа во Радишани

210 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 22:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Semejna kuka vo Radishani, 298m2 (baraka + cvrsta gradba)

131 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 22:40 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Kriva Pallankë

HONDA CIVIC 2.2i-CDTI 140KS 6BRZINI PANORAMA NAVI MAKSAUTO

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kriva Pallankë

TOYOTA RAV-4 2.2D-4D 150ks 6BRZINI FACELIFT KOZHA MAKS AUTO

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Urban stan od 136 m2, pod padinite na Vodno.

179 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Golem i udoben stan od 100m2 po povolna cena.

96 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 22:38 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0d 190ks 4X4 X-LINE INDIVIDUAL NAVI NOVA!! MAKSAUTO

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan od 117m2 vo zatvoren kompleks vo Bardovci

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:38 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kriva Pallankë

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150ks 186000km AUTOMATIC KOZHA MAKSAUTO

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Odlicen stan od 71m2, so dve spalni, vo Centar

1 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Novogradba vo finalna faza vo Karposh 4 (stara televizija)

1 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:37 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kriva Pallankë

Seat Ibiza 1.6TDI 95ks 137000km navi AD-Blue EU-6 Maksauto

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:37 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Sprat od kuka, dvor, mini kuka i magacin vo Gjorce

144 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
Dje 22:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Nov nevselen stan vo Centar, pozadi UJP

158 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Dje 22:36 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500L  ·  Kriva Pallankë

FIAT 500L 1.3M-JET 90ks MOTR NA LANCE START/STOP MAKSAUTO

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

VW PASSAT B8 1.6 TDI

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:33
Линк
Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 EUR

Dje 22:33 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 1.9TDI 105ks 184000km FACELIFT SPORTBACK MAKSAUTO

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  V50  ·  Kriva Pallankë

Volvo V50 1.6d 90ks drive facelift 183000km euro 5 Maksauto

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Kriva Pallankë

HYUNDAI ix35 2.0CRDI 140KS 4X4 6BRZINI KOZHA EU-5 MAKSAUTO

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Kriva Pallankë

Citroen DS4 So-Chic 2.0hdi 136ks navi led nov Maksauto

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Dje 22:05 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Shkup

SAMSUNG S22

320 MKD

Dje 22:05 Banesa  ·  Prilep

Se prodava stan centar

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 22:05 Banesa  ·  Prilep

Se prodava stan centar

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 22:03 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Centar

Гаражно место за паркирање

4 000 MKD / muaj

Dje 22:02 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Shkup

Nike Air max

3 500 MKD Намалена цена

Dje 21:59 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Elektricar na povik

Dje 21:59
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Passat 8 , 1.6 dsg menuvac

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video kamera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

GoPro Hero 4 Silver

6 000 MKD

Dje 21:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Shkup

Iphone 11 64gb black

249 EUR

Dje 21:53 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kriva Pallankë

Nissan Qashqai 1.5 dCi -110hp -2015

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Shtip

Iphone 11 128 GB

200 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione