Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 јун. 10:39
Линк
,

Mercedes-Benz B200 CDI 2012 automatic

11 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
07 јун. 14:35
Линк
,

Audi A6 2.0tdi 190ks s-tronic 100.000km

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999

08 мар. 00:06 ,

Toyota Rav4 2.2 D4D Crossover Luxury

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
07 мар. 22:05 ,

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар. 21:45 ,

AUDI A6 2.7 TDI 190KS EXEUTIVE BUISNESS (kozha,kameri,keyles

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
07 мар. 08:25 ,

VW Polo 2004 1.4 benzin

2 799 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
06 мар. 21:56 ,

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 18:35 ,

AUDI A6 2.7 TDI 190KS EXEUTIVE BUISNESS (kozha,kameri,keyles

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 18:07 ,

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
05 мар. 17:31 ,

ALFA GIULIETTA 1.6M-JET 105ks SPORT PAKET MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 17:29 ,

TOYOTA COROLLA 2.0D4D 115ks 173000km NOVA MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 мар. 17:29 ,

BMW X1 118d 2.0d 143ks SPORT EDITION FACE MAKSAUTO

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 17:27 ,

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0CRD OVERLAND MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 17:25 ,

VW TOURAN 2.0ECO-FUEL FABRCKI METAN NOV! MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 17:23 ,

BMW 320i 170KS M-PAKET CABRIOLET REG+SERV MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 17:21 ,

NISSAN QASHQAI XS 2.0DCI 4X4 6BRZINI NOV MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 10:26 ,

Mercedes

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
04 мар. 18:53 ,

AUDI A6 2.7 TDI 190KS EXEUTIVE BUISNESS (kozha,kameri,keyles

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
04 мар. 18:32 ,

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 14:37 ,

VW Polo 1.4 2004

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
01 мар. 17:34 ,

Tico

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
01 мар. 06:47 ,

Mitshubishi Outlander 2.0 Di-D 140 ks 4x4 4WD 2008g. !!!

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 18:39 ,

VW GOLF 6 PLUS 2.0TDI 143ks COMMON RAIL ALKANTARA MAKSAUTO

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 18:31 ,

CITROEN C3 1.4HDI 70KS EXCLUSIVE 157000km MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 12:41 ,

AUDI A6 2.7 TDI 190KS EXEUTIVE BUISNESS (kozha,kameri,keyles

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 20:07 Претпријатие ,

Seat Leon 2.0TDi 140ks 6brzini - 2007

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 18:25 ,

Se prodava golf 5 2008godina GT OPREMA

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 22:49 ,

Nissan Xtrail 2.0dCi 4X4 2009 година

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации