Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:10
Линк
Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Aluminski ogradi

Вчера 15:24
Линк
Автомобили  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Тетово  ·  Боговиње

Toyota Aygo

3 100 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 16:27
Линк
Станови  ·  Гостивар

AGENCiONI PER SHIT BLERJE ALi BABA

Број на соби: 4

Денес 16:13
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford fiesta 1.1(86ks)Nov model*NEUVEZENA*18g.

8 899 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 16:11 Мопеди (под 50cc)  ·  Tomos  ·  Apn  ·  Крива Паланка

Se prodava

400 ЕУР

Онлајн
Денес 16:05 Станови  ·  Охрид

Stan ohrid 50m2 strog centar top!!

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:59
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava garsonjera/Се продава гарсоњера 26 м2 во Мичурин

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:59
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava garsonjera/Се продава гарсоњера 26 м2 во Мичурин

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 7 GTD (bez zameni)

17 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:56 Машини и Инвентар  ·  За игротека  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mrezi za igroteki

Денес 15:56 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW F30 320D

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:55 Станови  ·  Прилеп

Se izdava celosno renoviran nenamesten/polunamesten stan

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:55
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran 69m2

1 МКД

Број на соби: 2
Денес 15:48 Станови  ·  Охрид

Se prodava stan , moze i zamena

1 300 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 15:35 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 15:25 Автомобили  ·  Honda  ·  Insight  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HONDA INSIGHT 1.3 Benzin-HYBRID Regis do 01/2025g

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Izdavam nov stan vo CENTO novogradba ul.Finska

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 15:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Golf 6 1.4 TSI DSG 2009g

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:15 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Релаксатор 4Moms MamaRoo 4.0

15 000 МКД

Денес 15:15 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava deloven prostor vo Centar 290m2

10 ЕУР / месечно

Денес 14:58 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDİ A5 COUPE SLİNE

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:47 Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Карпош

Citroen Saxo, 1999 г,

490 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI NE UVEZENA

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 14:38 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Берово

Naprecni nosaci/bagaznik

5 000 МКД

Денес 14:37 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кавадарци

Се издава плац под наем

1 ЕУР / месечно

Денес 14:37 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Берово

Naprecni nosaci/bagaznik

5 000 МКД

Денес 14:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva dvosoben stan vo Kozle

Број на соби: 2
Денес 14:35 Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Прилеп

Kia Sportage 1.7 CRDI

12 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се изнајмува комплетно наместен стан во Кисела Вода

Број на соби: 3
Денес 14:25 Големапродажба/Роба  ·  Прехрамбени производи  ·  Велес

MED PCELIN DOMASEN

600 МКД

Денес 14:21 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW X 5 - xDrive ' M-Paket

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava so .3soben stan karpos 4 do Citymall kafenikulite

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 13:55
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj / Апартмани за краток престој

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 13:55
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:55 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Центар

Audi A5 odlicna sostojba

15 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:50 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:48 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nissan Micra 0.9 turbo, 90 (hp), 2018

11 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 13:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman/stan za kratok i prodolg prestoj

Број на соби: 1
Површина: 60
Денес 13:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan od 54 kvadrati

64 800 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации