Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:18
Линк
Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Playstation otkup i cipuvanje

7 000 МКД Намалена цена

21 фев. 15:51
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Куманово

Arteon 2.0

27 500 МКД Намалена цена

Вчера 10:41
Линк
Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Скопје

NISSAN QASHQAI J11 - 1.6 DCI – АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ

15 690 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999

Денес 11:16 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Cistenje sut podrumi garazi

Денес 11:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 150hp

16 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:14 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Аеродром

маја за метал

Денес 11:11 Станови  ·  Охрид

Се продава стан 35м2 во Охрид кај хотел FLAMINGO

1 250 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 11:06 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 11:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 10:58 Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Honda JAZZ 1.4VTEC ekonom TOP SOSTOJBA

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:56 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stiropor fasadi gips ekstra kvalitetno

Денес 10:53 Друго  ·  Куманово

Граничници за обликување површина

150 МКД

Денес 10:49 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Alfa 146 2.0 twinspark 16v

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:48 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Alfa 146 2.0 twinspark 16v

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:46 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Prevoz kombe selidbi skopje

Денес 10:46 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Скопjе  ·  Карпош

iPhone 12 Pro, 128MB, Blue, Neverlock

440 ЕУР

Денес 10:36 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW X5 M

31 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:36 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava kuka vo naselba Chento

83 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 10:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар

Број на соби: 3
Денес 10:29
Линк
Соби  ·  Прилеп

Се издава апартман во строгиот центар на Прилеп!

700 МКД / дневно

Денес 10:28 Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bmw 116 D 2014 full servis sacuvana max nova

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 10:26 Услуги  ·  Изработка на трудови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Izrabotka na trudovi

Денес 10:25 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Карпош

Renault scenic 1.9 dci 131 ks 2005

1 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 10:22 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OTKUP AVTOMOBILI - VOZILA - KOLI

Денес 10:16 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Денес 10:16
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава или издава луксузен стан од150м2 во строг центар

Број на соби: 4
Површина: 150
Денес 10:13 Куќи/Вили  ·  Битола

Куќа во ГЕНИ МАЛЕ

35 500 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 10:11 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Центар

Reno megane 1.5 dci

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:09 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Кавадарци

Zlaten Retriver

Денес 10:07 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Тетово

CITROEN C4 2008G

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:04 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam smart watch ne otvoren nov

600 МКД

Денес 09:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman za kratok prestoj

800 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Денес 09:56
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 09:55
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Audi A3 sedan

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 09:54
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Audi A3 sedan

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 09:51
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kratok prestoj apartman/stan

800 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Денес 09:46 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 55kw 2010 god

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 09:37 Плацови/Ниви и фарми  ·  Битола

Градежни Парцели

24 000 ЕУР

Денес 09:36
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno namesten stan

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 09:36 Плацови/Ниви и фарми  ·  Битола

Градежни Парцели

24 000 ЕУР

Денес 09:16
Линк
Автомобили  ·  Maserati  ·  Levante  ·  Кочани

Maserati Levante

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации