Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 мај 12:07
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 500  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mercedes-Benz CL 500AMG facelift 4MATIC

31 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
27 мај 12:32
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW PASSAT B8 2.0 TDI 150 KS - Neuvezen

17 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999

Вчера 15:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

Golf 6 2.0 TDI-81KW-2009-climatronic

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:30 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 15:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vw Golf 6 1.6tdi 77kw 2012god Full oprema Euro 5

6 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan so 3 spalni sobi na bul.Asnom Aerodrom

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 15:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo blizina na Drzavna Bolnica

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA NOV NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM-MAJCIN DOM

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosoben stan od 80m2 vo Karpos 4 kaj City Mall

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Онлајн
Вчера 15:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL CORSA

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:10 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 1.6 HDI 120ks 2016

9 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Passat b6 2.0tdi 8 ventila DSG

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:06 Соби  ·  Охрид

Se iznajmuvaat sobi so sopstveno kupatilo

Вчера 15:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan na top lokacija vo Micurin

Број на соби: 1,5
Онлајн
Вчера 15:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno ureden stan vo Centar Univerzalna Sala

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Вчера 14:56
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Изнајмувам стан приземје со двор Аеродром

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Дарма Дома издава нов стан во Ново Лисиче со Гаража

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Вчера 14:56
Линк
Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 1.6-16v Turbo(150hp)*Sport Edition-08g.����

3 790 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Aerodrom 75m2 so 2 spalni renoviran

117 500 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан во Влае !

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Вчера 14:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE ZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 2, TEHNICHKI FAKULTETI

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:50 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA BMW 318D 2.0 143ks 2007g

6 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:50 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes A 160 CDI 82ks 2006g

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:50 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Chevrolet Cruze 1.6 Benzin/Plin 2011g

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:50 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Rent a car D&D

25 ЕУР Намалена цена

Вчера 14:50 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Ibiza 1.6 TDI 105ks 2016g

7 950 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 14:46 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra K SW 1.5D cdti 122ks Business Elegance AT

11 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации