Македонски | Shqip | English |

Денес 15:27 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Touran 1.9 Tdi Bluemotion -09

8 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:19 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 5 2.0 TDi 140hk DSG SPORT INDIVIDUAL

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:57 Станови , Тетово

Se izdava stan vo Tetovo

56 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 14:39 Претпријатие Автомобили , Тетово

Ford Focus 1.8 CDTI 85 KW Full 03

2 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток