Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 јун. 23:03
Линк
,

FIAT 500 1.2 AUTOMATIC 2011/12

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999

28 јун. 13:09 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ks gtd 2009 Avtocentar

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
28 јун. 13:09 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0tdi 81kw 2010 Avtocentar

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
28 јун. 13:07 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 tdi 81kw 2010 Avtocentar

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 13:06 Претпријатие ,

Citroen C5 1.6 hdi 80kw 2010 Avtocentar

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 13:03 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDI 170ks 2008 Avtocentar

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 12:51 Претпријатие ,

Seat Leon 1.9 TDI 77kw 2010 Avtocentar

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 12:51 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 66kw 2007 Avtocentar

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 12:50 Претпријатие ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 77kw 2006 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 12:49 Претпријатие ,

BMW 118D 90kw sest brzini 2007 Avtocentar

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
28 јун. 12:48 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A180 CDI 80kw 6 brzini 2005 Avtocentar

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 12:47 Претпријатие ,

Audi A2 1.4 TDI 55kw 2001 Avtocentar

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 12:46 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.9 TDI 96kw 6 brzini 2002 Avtocentar

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 12:45 Претпријатие ,

Citroen C2 1.4 HDI 50kw 2004 Avtocentar

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 12:37 Претпријатие ,

Seat Toledo 2.0i 85kw 1996 Avtocentar

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 12:35 Претпријатие ,

VW Passat 1.8 55kw 1993 Avtocentar

1 300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 12:34 Претпријатие ,

VW Golf 2 1.6 T.D 1988

3 100 ЕУР

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 12:33 Претпријатие ,

Mercedes-Benz 123 240 dizel 1981

5 100 ЕУР

Година: 1981
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 12:32 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 78kw 2008 Avtocentar

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 12:31 Претпријатие ,

Mitsubishi Outlander 2.0 TDI 4x4 2008 Avtocentar

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 12:31 Претпријатие ,

Mercedes-Benz ML 280 CDI 140kw 4x4 2006 Avtocentar

9 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 10:42 Претпријатие ,

VW Touareg 3.0tdi 286ks

62 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
28 јун. 10:41 Претпријатие ,

VW Golf 8 United 2.0 DSG

34 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 25 000 - 29 999
27 јун. 18:06 , ,

SAAB 9-5 2.3

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 15:50 ,

Passat 1.9 tdi

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
27 јун. 12:34 ,

CLS 400 D 4- matic

11 111 МКД

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
27 јун. 12:34 , ,

Shitetë Golf 6 Pa Defekte

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
27 јун. 09:42 , ,

Opel zafira 1.8 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации