Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 окт. 14:27
Линк
Автомобили , Струмица

Volkswagen Arteon Elegance 2.0tdi

29 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 14:34
Линк
Куќи/Вили , Струмица

Kuka od 360m2 vo Strumica

Број на соби: > 10
25 септ. 14:40
Линк
Станови , Струмица

Prodavam Stan

73 500 ЕУР

Број на соби: 3

14 мај 15:33 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
14 мај 06:32 Облека/Обувки Унисекс , Струмица

Rolki vo razlicni boi

550 МКД

14 мај 03:54 Автомобили , Струмица

Range Rover 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 22:29 Куќи/Вили , Струмица , Босилово

Imot so kuka i supa

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
13 мај 15:14 Автомобили , Струмица

Audi A4 2.7 s-line Tdi 2007 top extra cena

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 12:04 Мопеди (под 50cc) , Струмица

Vespa 50c 4t

250 ЕУР

13 мај 09:53 Машини и Алати , Струмица

Vakumska pumpa

6 000 МКД

13 мај 05:17 Станови , Струмица

Se prodava stan - Dupleks vo Strumica

1 ЕУР

Број на соби: 3
12 мај 19:27 Автомобили , Струмица

Renault Scenic 2.0

2 500 МКД

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 мај 15:24 Домашни Миленичиња Кучиња , Струмица

Pitbull red nose

6 000 МКД

12 мај 13:36 Автомобили , Струмица

BMW X1 2.3 Xdrive

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
12 мај 10:36 Автомобили , Струмица

VW Passat

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 07:35 Автомобили , Струмица

se prodava avtomobil peugeot

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
10 мај 23:50 Мобилни телефони , Струмица

Samsung Galaxy A32 2022

9 000 МКД

10 мај 16:29 Автомобили , Струмица

Nissan Qashqai 1.6dci blue motion

8 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 17:59 Автомобили , Струмица

Citroen C-Crosser 2.2 HDiF

8 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 15:27 Мобилни телефони , Струмица , Василево

Xiaomi Redmi 9A

8 000 МКД Намалена цена

06 мај 13:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струмица

Kontejnerska kuka od 4 kontejneri

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 мај 21:14 Мобилни телефони , Струмица , Василево

Apple Iphone 6 A1586

3 000 МКД

05 мај 11:56 Автомобили , Струмица , Ново Село

Kamion MAN

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
04 мај 22:39 Автомобили , Струмица

Mercedes GLE350 CDI

55 000 МКД

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 19:15 Услуги Друго , Струмица

Pogrebalni uslugi

02 мај 17:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струмица

Montazni kuki od snedvic panel

480 ЕУР

Број на соби: 3
02 мај 14:35 Куќи/Вили , Струмица

Montazni kuki kuki za ziveenje vikendicki

24 000 ЕУР

Број на соби: 3
30 апр. 00:23 Автомобили , Струмица , Босилово

Se prodava Toyota Verso-S

5 150 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
29 апр. 04:20 Автомобили , Струмица

Audi Q5 3.0TDI 2010

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
28 апр. 16:58 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo strog centar na Strumica itno

Број на соби: 5
26 апр. 11:49 Станови , Струмица

Dva stana 101m2 i 103m2

Број на соби: 4
26 апр. 11:14 Машини и Алати , Струмица

Vakumska pumpa

5 000 МКД

26 апр. 07:57 Куќи/Вили , Струмица

Се продава спрат од куќа

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
25 апр. 22:37 Автомобили , Струмица

DELOVI-ZA-VW-AUDI-SEAT-SKODA-TEL:077-865-999

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации