Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 фев. 23:35
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI 77kW

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:54
Линк
Машини и Алати  ·  Струмица

Brenti Pilani

1 ЕУР


25 дек. 22:01 Моторцикли (над 50cc)  ·  BMW  ·  K1300  ·  Струмица

Bmw K1300R ITNA CENA 6000€!!!

6 000 ЕУР

25 дек. 15:25 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Plac 2500m2

25 дек. 11:20 Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Струмица

Jeep Grand Cherokee Summit AWD

25 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
24 дек. 20:02 Куќи/Вили  ·  Струмица

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА

Број на соби: 2,5
Површина: 60
23 дек. 13:31 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Струмица

Citroen C3 2006 benzin plin

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 дек. 12:03 Автомобили  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Струмица

TOYOTA Land Cruiser / Moze zamena so stan

60 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 60 000 - 64 999
23 дек. 03:48 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Струмица

Mercedes A 180

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 05:05 Големапродажба/Роба  ·  Друго  ·  Струмица

Med od kosten

450 МКД

21 дек. 05:03 Автомобили  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Струмица  ·  Ново Село

se prodava Peugeot Expert

8 600 МКД

20 дек. 12:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струмица

2002 / 2003 1.7 , dizel, ISUZU MOTOR, klima, Realni 180 il

110 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
19 дек. 13:46 Станови  ·  Струмица

Stan vo Strumica

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 дек. 12:15 Машини и Алати  ·  Струмица

Industriska masina za sienje Typical

100 ЕУР Намалена цена

19 дек. 09:46 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se bara plac

19 дек. 09:46 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Струмица

Bandazi 5x120 17ki

400 ЕУР

18 дек. 10:07 Станови  ·  Струмица

Kupuvam GARSONJERA vo strumica

17 дек. 22:01 Деловен простор  ·  Магацин  ·  Струмица

Se izdava magacinski prostor + kancelarija

350 ЕУР / месечно

16 дек. 12:18 Машини и Алати  ·  Струмица

Cirkular

400 ЕУР

15 дек. 17:45 Друго  ·  Струмица

Kamin

8 000 МКД

14 дек. 11:04 Машини и Алати  ·  Струмица

Се продава машина за брусење

14 дек. 09:09 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Струмица

Se praodava

4 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 21:43 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Ново Село

Издавам приземје

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 100
13 дек. 16:43 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se izdava sprat od kuka 120m2 vo Strumica

Број на соби: 4
12 дек. 11:45 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава куќа

108 000 ЕУР

Број на соби: 8
12 дек. 09:34 Станови  ·  Струмица

Apartments Fantasy

Број на соби: 3
Површина: 80
12 дек. 09:33 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se prodava

25 000 ЕУР

Број на соби: 7

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации