Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 фев. 17:46
Линк
Станови  ·  Струмица

Se prodava stan

73 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 фев. 15:50
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  840  ·  Струмица

Bmw 840d xDrive FULL

90 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
20 фев. 23:35
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI 77kW

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

28 окт. 13:58 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Струмица

Persiski macinja

27 окт. 15:35 Машини и Алати  ·  Струмица

Stihl 028

250 ЕУР

27 окт. 13:16 Автоделови и Опрема  ·  Стајлинг и Спортска опрема  ·  Струмица

Tocak Nogan

200 ЕУР

27 окт. 13:16 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Струмица

CNC machina Zayer

27 окт. 13:02 Станови  ·  Струмица

Se izdavaat kompletno uredeni stanovi kratok i dolg prestoj

Број на соби: 3
Површина: 70
26 окт. 11:20 Станови  ·  Струмица

Se izdava novo renoviran stan

220 МКД / месечно

Број на соби: 2
25 окт. 10:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Струмица

Opel Vectra C avtomatik redizajn

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 окт. 08:50 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Струмица

Se izdava deloven prostor

17 окт. 14:23 Друго  ·  Струмица

Болничка опрема

17 окт. 00:40 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струмица

opel astra 2010

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
16 окт. 18:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Струмица

Volkswagen Arteon Elegance 2.0tdi

29 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
15 окт. 21:05 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Струмица  ·  Ново Село

Germanski ovcari

100 ЕУР

15 окт. 10:28 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица  ·  Василево

PRODAVAM PLAC I NIVA VO DOBREJCI STRUMICA

14 окт. 22:18 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Струмица

Pomeranci

1 ЕУР

14 окт. 22:03 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Струмица

Persiski macinja

14 окт. 21:20 Куќи/Вили  ·  Струмица

Вила со базен во с.Габрово,Струмица

6 000 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
14 окт. 04:10 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: 3
13 окт. 17:54 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Струмица

Persiski macinja

12 окт. 20:40 ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска  ·  Друго  ·  Струмица

Proektor Epson

13 500 МКД Намалена цена

11 окт. 12:12 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Василево

Се продава Кука-Вила во Владевци

Број на соби: 4
11 окт. 12:10 Големапродажба/Роба  ·  Друго  ·  Струмица  ·  Босилово

Med vo sake

350 МКД

10 окт. 14:58 Станови  ·  Струмица

Се изнајмува стан

Број на соби: 3
Површина: 60
10 окт. 14:57 Големапродажба/Роба  ·  Друго  ·  Струмица  ·  Босилово

Med vo sake.

350 МКД

10 окт. 14:52 Услуги  ·  Преводи на текстови  ·  Струмица

PREVODI ANGLISKI

350 МКД

08 окт. 17:06 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Струмица

Sortni macinja

07 окт. 15:08 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Струмица

Chevrolet Spark 2007

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 окт. 22:05 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Струмица

Persiski macinja

06 окт. 20:35 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Струмица

Fender Champion 40

12 000 МКД

06 окт. 14:12 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Niva vo Strumica selo Banica

15 000 ЕУР

05 окт. 17:49 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Струмица

Asus Vivobook-Notebook

450 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации