Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 мај 15:01
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава дуплекс стан во Дебар Маало/Debar Maalo Appartment

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 15:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Чаир

62 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Скопје Север

48 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:37 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Прилеп

AUDI A4 2.0 TDI 143ks LED, BIXENON,REGISTRIRAN

9 290 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн
Денес 15:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Тетово

Opel Vectra 1.9TDI. 88/120ks

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел 2

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 160
Денес 15:31
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Итно се продава стан во карпош 1

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 15:31
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Итно се продава стан во карпош 1

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 15:30
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Garsonjera od 24m2

26 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Денес 15:29 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Moleraj, krecenje, moler

Денес 15:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош

71 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Железара

37 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:24 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Cistenje sut podrumi garazi

Денес 15:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renoviran stan od 100m2 vo Micurin Aerodrom

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Онлајн
Денес 15:20
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава гарсоњера

26 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Денес 15:20 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Suzuki Swift 2017

8 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 2018 - NEUVEZUVANA

7 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан во Аеродром

98 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 15:17
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Струмица

BMW

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:11
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Струга

Seat ibiza

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:10 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Bandasi Aluminski 17ki za BMW (5×120)So Gumi

320 ЕУР Намалена цена

Денес 15:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

KOMPLETNO RENOVIRAN,VSELIV STAN VO CHENTO POSL.23-KA !!!

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 15:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava trosoben stan sproti klinicki

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

KARPOSH 1 ,MINI ZGRADA SO 4 STANA !!

160 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации