Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 мај 15:46
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава луксузен трособен стан до Нова Железничка

1 МКД / месечно

Број на соби: 3

Вчера 17:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 17:38 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Вчера 17:34 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

detsko stolce za vo kola

4 000 МКД

Вчера 17:34 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Ресен

Звучници

600 ЕУР

Вчера 17:34 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Honda CRV прв сопственик купена во МК

14 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:34 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Друго  ·  Битола

Se prodava

2 500 ЕУР

Вчера 17:34 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 307 2.0 hdi 2002 registrirano sega ful opremeno

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:34 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Велес

SEAT ALTEA XL 1.9TDI

54 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 17:34 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Casovnik

5 000 МКД

Вчера 17:34 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava pllac

Вчера 17:34 Облека/Обувки  ·  Машки  ·  Струмица

Adidas patiki za sala

2 800 МКД

Вчера 17:34 Облека/Обувки  ·  Машки  ·  Струмица

Adidas patiki za sala

2 800 МКД

Вчера 17:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам нов трособен стан во Тафталиџе 2

Број на соби: 3
Вчера 17:34 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

се издава стан

Број на соби: 2
Вчера 17:34 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Кавадарци

Бишони

Вчера 17:34 Друго  ·  Кичево

Preveduvac

300 МКД

Вчера 17:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lуксузенi станovi во Дубаи со само 20% депозит

200 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 17:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan za kratok prestoj vo Karops 1/short stay

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Вчера 17:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Debar Maalo so dve spalni

350 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 17:34 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

IP kamera

1 500 МКД

Вчера 17:34 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Скопjе  ·  Карпош

Apple Macbook Pro Early 2015

300 ЕУР Намалена цена

Вчера 17:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Izdavam namesten stan na top lokacija

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 17:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan vo Centar

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 17:34 Туризам и Настани  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rent A Car Tedı

20 ЕУР

Вчера 17:34 Градежни материјали  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Salonit tabli

50 МКД

Онлајн
Вчера 17:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben Polunamesten stan 55m2 Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 17:34 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Карпош

AUDI A4 B8, Avant, Facelift 2012 god

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 17:34 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Битола

Renault Scenic 1.6dci 130hp 85.000km

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Онлајн
Вчера 17:34 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

RENAULT CLIO 1.5 DCI

11 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации