Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

01 Mar 16:37
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

Opel Corsa D 1.4 Benzin 74 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 13:48
Линк
Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Професор по албански јазик

26 Shk 10:49
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup

BMW X3 (G01) 20d (190 Hp) xDrive

39 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online

Sot 09:44 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Miniature Schnauzer (3 months old female)

100 EUR

Online
Sot 09:39 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup

PEUGEOT 508 1.6 BlueHDI 120 KS 2016 GODINA

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38
Линк
Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  MT  ·  Ohër

YAMAHA MT 09 SP 2018

10 490 EUR

Sot 09:28
Линк
Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MOPS МОПС

1 EUR

Sot 09:28 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Secenje beton rusenje zidovi

Sot 09:24 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Izdavam dvosoben namesten

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:22 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Centar

OPEL ASTRA H 1.6 Benzin/Plin

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Sanrajs Renoviran i namesten stan 77 m2 kaj h.Flamengo

1 250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:18
Линк
Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava kanterica biesse akron 425

6 500 EUR

Sot 09:18 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Sot 09:18 Shtëpi  ·  Manastir

SE IZDAVA KUKA NA SIROK SOKAK

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 09:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Sanrajs stan 74 m2 na 1 kat nas.H.Uzunov juzen odlicen

1 350 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
Sot 09:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Sanrajs Dupleks stan 86 m2 so 3 spalni kaj stara avtobuska

1 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

SANRAJS Ubava garsonjera 26 m2 vo centar blizu pazarot

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:11 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO R 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

4 290 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:10 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

6 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:09 Vetura  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:08 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Kumanovë

Opel Vivaro

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW 420 GRAN COUPE M PAKET XDRIVE 2016 GODINA

24 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08
Линк
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Talpi i Daski od Orev

Sot 09:08
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Stanovi od 47 do 68m2

Numri i dhomave: 3
Sot 09:08 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Trek  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Trek FX3

36 450 MKD Намалена цена

Sot 09:08
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan vo Centar

1 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:06
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Апартмани во Центар - Дебар Маало - Со Паркинг

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 09:05 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartmani vo Centar - so parking - Soboren Hram

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 09:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan vo Centar so vkluceno cistenje

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:03 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam nov stan vo Kozle-luksuzen

Numri i dhomave: 3,5
Sot 09:02 Vetura  ·  Fiat  ·  Scudo  ·  Shkup  ·  Centar

Fiat Scudo so ladilnik

6 950 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 325D GT / M - Paket

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Нови тенџериња

1 200 MKD

Sot 08:53 Vetura  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Shkup  ·  Karposh

Honda

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:48 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Strumicë  ·  Novosellë

Peleterka 11KW 078/266-538

11 EUR

Sot 08:48 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Iznajmuvam trosoben stan

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 08:38
Линк
Banesa  ·  Shtip

ИЗНАЈМУВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР НА ГРАДОТ ШТИП

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 08:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:31 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan/stanovi vo Kisela voda

1 350 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 08:30 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.6.BRZINI 09.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Karposh

TOURAN.2.0.TDI.04.GOD AUTOMATIC.DSG.KAKO.NOVO.FULL

4 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Karposh

TOYOTA.COROLLA.1.4.DIZEL.90 KS.05.GOD.AUTOMATIC.FULL

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:28 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI.GETZ.1.1.BENZIN.05.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:27 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Karposh

FORD.FOCUS.1.8.TDCI.03 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Shkup  ·  Karposh

MERCEDES.C.240.BENZIN 01.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione