Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Pri 18:51
Линк
Punë  ·  Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara dadilka


Sot 18:47 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Manastir

Апарат за леб - Philips HD9015

5 000 MKD

Sot 18:42 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

50 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:40 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS NAVI PDC NOV UVOZ- 09.MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 18:35 Banesa  ·  Manastir

Se izdava nov apartman vo centar

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 18:35 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Cuore  ·  Gostivar

Daihatsu Cuore

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 308 1.6 BLUEHDI BIZNIS Jimauto group

9 890 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 18:26 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Resnjë

Spore Alfa 90

300 EUR

Sot 18:25 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Resnjë

Spore Alfa 90

300 EUR

Sot 18:25
Линк
Shërbime  ·  Për kozmetike dhe për flokë  ·  Shkup  ·  Centar

Зголемување на пенис

20 EUR

Sot 18:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf VII Sportsvan 1.6tdi DSG AutoMilano

13 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:24
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

se izdava stan vo novo lisice

9 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online
Sot 18:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkup  ·  Saraj

SE PRODAVA IMT 533 - 072701941

Sot 18:20 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Sony Playstation 4 - PS4 originalen dzojstik

1 800 MKD

Sot 18:20 Shërbime  ·  Për kozmetike dhe për flokë  ·  Shkup  ·  Centar

Зголемување на гради

10 EUR

Sot 18:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан во Центар

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 18:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава куќа во Волково

15 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 18:17 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Qashqai 1,5dci 2008g Registr, 03/2025

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:16 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава стан во Карпош

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:07 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

AUDI A6 2.0 TDI BUSINESS CLASS BESPREKORNA SOSTOJBA-19

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:07 Vetura  ·  BMW  ·  740  ·  Shkup

Se prodava BMW 740

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:03 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.0 75 PS 2016 - MOZE ZAMENA

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:02 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Sony PS4 cipuvan 30 igri x2 dzojstici

17 500 MKD

Sot 18:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава стан во Автокоманда

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 18:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава стан во Карпош 3

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 18:00 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава куќа во Ченто

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 17:51
Линк
Vetura  ·  Hyundai  ·  ix20  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава Hyundai ix20

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 17:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Passat 2.0 TDI 16V 4Motion

3 590 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:47 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Nov stan Nova gradba vo East Gate living

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 17:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава стан во Пржино

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава стан во Чаир

26 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:41 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Penni bord

1 500 MKD

Sot 17:38 Vetura  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Shkup  ·  Karposh

Renult Koleos

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:37
Линк
Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Strumicë

Deloven prostor za iznajmuvanje

Sot 17:37 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkup  ·  Saraj

Imt

Sot 17:32 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Kumanovë

MINI COOPER S CABRIO **~PROSTOR ZA DOGOVOR~**

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam IPhone 13 128GB bez kutija

450 EUR

Sot 17:29 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.6 hdi 100H

13 499 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава стан во Автокоманда

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:28 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Chevrolet Aveo 1.3 cdti

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione