Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 13:57
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Куќа за издавање Центар

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
28 Shk 22:45
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Transport prevoz na roba

1 500 MKD

01 Mar 19:00
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

@@@ Nov stan se izdava 70m 2 vo strog Centar @@@

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70

Sot 00:18 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan vo Centar

Numri i dhomave: 2
Dje 23:59
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Sopisht

Izdavam vikendica vo Gorno Sonje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 23:58 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Dje 23:58 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Продавам Стан во Т. Поле, Скопје

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 23:56
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan vo Centar 141m2 se iznajmuva

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Dje 23:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 5 1.9 TDI

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:56 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CORSA 1.3cdti - 95KS -ECO FLEX- 2011g. - 157.208km SERVISNA

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:37 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам плац со куќа во Драчево

95 000 EUR

Dje 22:37 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava komplet namesten stan vo Karpos

24 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Iznajmuvame mnogu ubav stan vo Debar Maalo

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 22:28 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 120
Dje 22:24 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Kumanovë

Quatro HT-500

Dje 22:22
Линк
Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 EUR

Dje 22:22 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava stan za kratok prestoj

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 22:13 Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Suzuki Swift 1994 god

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup

Inventar za vo butik

Dje 21:47
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Tetovë

Mercedes GLE 250d/205ks/2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:43 Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tetovë

Opel Antara 2.0 CDTI 4X4 odlicna moze zamena

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:39 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Karposh

izdavam baraka

200 EUR / muaj

Dje 21:37
Линк
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup

Jeep Grand Cherokee Overland

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:34 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava deloven prostor dukan

Dje 21:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава куќа 90м2,с.Орман

40 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 21:07 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BUSENJE SECENJE ARMIRAN BETON 070483719

1 EUR

Dje 21:07 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava opremen stan so 2 spalni vo blizina na MVR

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:03 Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Suzuki Swift 1.2-16v(90hp)New Model-NEUVEZEN-18g.

7 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vinicë

VW PASSAT 1.6 tdi 120 ks HIGH LINE

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:57
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава стан во City Tower

2 150 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan so 2 spalnii kaj Ramstor Centar

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 20:47 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava Skoda Superb 2.0 tdi 103kw,140ks,mozna Zamena

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat Ibiza 1.6tdi 105ks.2015g

7 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:37 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kumanovë

Skoda Fabia 1.4tdi 2008

4 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat Ibiza 1.6tdi 105ks.2015g

7 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:33 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup  ·  Centar

Seat Altea XL

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione