Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Maj 22:38
Линк
Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Çair

Prodavam KIA Sportage 1.6 GDI Benzin

20 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:04
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Гарсониера во строгиот Центар на Скопје

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
27 Maj 11:32
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kumanovë

Citroen C4 Grand Picaso Avtomatik god 2012

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:27 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Kriva Pallankë

BMW 116d F20 -2013 -116hp

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:06 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Ilinden

Opel Astra 1.6 benzin turbo 170ks 6 brzini ekstra

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen stan vo Kapistec so garaza

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 02:01 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Secenje beton rusenje zidovi

Sot 01:55 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Shkup  ·  Ilinden

Fiat Qubo 1.3 Multijet 2013g 55kw

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:36 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

ELEKTRICAR SO ISKUSTVO

Sot 00:31 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup

Велшки Корги кученца

Sot 00:22 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUE HDI 2019 AUTOMATIC PERFEKTEN

12 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:01 Vetura  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Shkup  ·  Centar

Maserati Ghibli

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:57 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL CROSSLAND X 1.5D 102ks 2019 ELEGANCE BUSINESS

12 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:32 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Друга марка  ·  GT  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam ram

6 000 MKD

Dje 23:30 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS S-LINE LED NAVI XENON NOV- 09.MT Auto

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 23:27 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam kolicki i kamioni

60 MKD

Dje 23:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Centar

MERCEDES-BENZ C-CLASSE COUPE 220CDI 170HP 9GTRONIC AMG Line

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:11 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Shkup

se bara zenka za parenje

Dje 23:11 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Dje 23:11 Shtëpi  ·  Kumanovë

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP SREDENO NAD KLANICA!!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 23:02 Shtëpi  ·  Kumanovë

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP SREDENO NAD KLANICA!!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 23:02 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kumanovë

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI ECOFLEX��������NOV UVOZ CH FABRIKA !!!

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

NISSAN QASHQAI 1.6 130KS PROIZVEDEN 2015 BUSINESS EDITION

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:51
Линк
Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OTPAD - OTKUP Na Staro Zelezo

Dje 22:51 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ALFA 147 J.T.D. ODLICNA

100 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Ohër

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO 170000KM NOV - 11.MT Auto

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 22:46 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kumanovë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN��������NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI NOVO

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:43
Линк
Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OTPAD - OTKUP Na Staro Zelezo

Dje 22:41
Линк
Banesa  ·  Ohër

Нов Објект Охрид на ексклузивна локација

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Online
Dje 22:41 Vetura  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Daewoo Matiz

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:38 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Strugë

Se Prodava PS5 825GB + Hogwarts Legacy

27 000 MKD

Dje 22:36 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BISHON FRIZE kucinja БИШОН ФРИЗЕ Bison frize

300 EUR

Dje 22:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW GOLF 7, LOUNGE, 1.6 TDI, 81 KW, SO 179.000 KM, PERFEKTEN

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:31 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Dje 22:30 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kumanovë

PEUGEOT 208 1.4 HDI��������NOV UVOZ CH AUTOMATIC NOVO !!!!!

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:28 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL INSIGNIA GRAND SPORT 1.5D PROIZVEDENA 2021 EDITION

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:27 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SKODA KAROQ 1.6 116KS PROIZVEDEN 2019 DSG AUTOMATIC

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:27 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Manastir

AUDI 1.6 TDI [[[[[[NOV]]]]]]

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 130KS 2021 ALLURE AUTOMATIC

19 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:20 Banesa  ·  Kumanovë

Se prodava stan vo centar

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione