Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 18:42
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 320i, 2012 год, 198.000 км

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:28
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам 2 стана x 80м2 во - Расадник

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
02 Mar 09:36
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Manastir

Градежни Парцели

24 000 EUR


Sot 20:03
Линк
Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Друга марка  ·  DRAG  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава точак

15 000 MKD

Sot 20:01
Линк
Vetura  ·  MINI  ·  ONE  ·  Shkup  ·  Centar

MINI One so John Cooper Works oprema

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online
Sot 19:58 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:51 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

izdavam deloven prostor

200 MKD / muaj

Sot 19:47 Vetura  ·  MINI  ·  ONE  ·  Shkup  ·  Karposh

Mini one.1.6.Benzin.plin atest.god.2001.full

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kriva Pallankë

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110KS 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:43 Auto sallon Vetura  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Kriva Pallankë

DACIA DUSTER 1.5 DCI 110KS 2012 *REGISTRIRAN*

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:42 Shtëpi  ·  Kumanovë

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP "98000€" NAD KLANICA!!

98 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 19:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW PASSAT B8 1.6TDI 120KS COMFORTLINE 2018 GOD.

21 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:37
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kumanovë

PRODAVAM BMW X3 VO TOP SOSTOJBA!!!

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Друга марка  ·  Renault  ·  Shtip  ·  Karbincë

Se prodava RENAULT 951-4

9 500 EUR

Sot 19:34 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Majstor za plocki i vodovod plockar

1 EUR

Online
Sot 19:32 Të tjera  ·  Shkup  ·  Çair

masini za sienje corapi

8 500 EUR

Sot 19:32 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Sot 19:32 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Shkup  ·  Karposh

ИТНО Се продава Honda Accord 2.2 i-CTDi Executive

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:32 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kumanovë

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL��������NOV UVOZ CH KLIMA 4X4!!

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Plus  ·  Strumicë

iPhone 14 plus - nov

700 EUR

Online
Sot 19:29 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Manastir

Citroen C4 1.4 88HP 2005G BENZIN/Plin NEUVEZEN130.000KM

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:24
Линк
Vetura  ·  Volvo  ·  S70  ·  Shkup

VOLVO S70

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 19:24 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izvada stan vo Karpos

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:21
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

STAN 78+3(+7) m2 VOENI KULI STAR AERODROM

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 19:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Tetovë

I phone 14 pro

47 000 MKD

Sot 19:18 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Veles

Продавам Renault Scenic 1.9 DCi

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:12 Banesa  ·  Shtip

Стан во строг центар на Штип

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 19:12
Линк
Vetura  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Shkup  ·  Karposh

NISSAN X-TRAIL 4x4 2.0 DCI 177 KS 2017g AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:07 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Karposh

Slunak tampon pesok zemja homus

Sot 19:03 Vetura  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Tetovë

MAZDA CX-7

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:02 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава реновиран стан во Буњаковец

117 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:57 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

KIA SPORTAGE 2020

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 18:52
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

@@@ Nov stan se izdava 70m 2 vo strog Centar @@@

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 18:49
Линк
Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 EUR

Online
Sot 18:45 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава

Sot 18:44 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Shkup

IPHONE 12

290 EUR Намалена цена

Sot 18:42 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Shkup  ·  Karposh

CHEVROLET.SPARK.08.GOD.OSNOVEN.MODEL

1 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:42
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Sopisht

Parcela vo Dobri dol - Sopiste

20 EUR

Sot 18:42
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 320i, 2012 год, 198.000 км

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38
Линк
Banesa  ·  Tetovë

Stan od 86m2 vo Tetovo

Numri i dhomave: 3,5
Sot 18:24
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Sot 18:23 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE PRODAVA KUKA 70m2 so PLAC 900m2 G.Delcev Skopsko Pole

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Sot 18:22 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

издавам стан

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione