Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Shk 13:32
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Куќа за издавање Центар

Numri i dhomave: > 10
Dje 09:13
Линк
Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava kanterica biesse akron 425

6 500 EUR

Online

Sot 14:26
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Ekskluzivna prodazba na novi stanovi vo Zelezara

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 14:25 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Veles

MED PCELIN DOMASEN

600 MKD

Sot 14:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Dupleks stan vo Taftalige 1 kaj Mlecen od 145m2

290 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 14:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:21 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup

BMW X 5 - xDrive ' M-Paket

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 14:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Ubav trosoben stan od 74m2 vo Centar pozadi Dr. Anchevski

1 750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

SE IZDAVA KUKA VO BARDOVCI

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 14:17 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup

Чау Чау кученца

Sot 14:14 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava so .3soben stan karpos 4 do Citymall kafenikulite

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Cento 73m2 nov stan vseliv na pocetok

1 050 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stan od 66m2 so tri spalni i garaza od 26m2 Aerodrom

102 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:05 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

СЕ ПРОДАВА

18 000 MKD

Sot 14:01 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Berovë

Naprecni nosaci/bagaznik

5 000 MKD

Sot 13:59 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A4 2.0tdi AutoMilano

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se izdava namesten dvosoben Taftalidze 1 gim Gorgi Dimitrov

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 13:55
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartmani za kratok prestoj / Апартмани за краток престој

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 13:55
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Centar

Audi A5 odlicna sostojba

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione