Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Shk 22:07
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Do Bugarska ambasada

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:05
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam sprat od kukja

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 13:32 Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam PEUGEOT 3008 2.0 tdci 163ks hibrid Avtomatik

1 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:31 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Друг модел  ·  Gostivar

Se prodava

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:30 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apple iPad 6th generation 32gb

10 000 MKD

Online
Sot 13:27 Shtëpi  ·  Radovisht

Se prodava kuka so deloven prostor, garaza i plac

1 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 13:27 Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Plac vo naselba Jaka

32 EUR

Sot 13:27 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Деловен простор во Ново Маало

350 EUR / muaj

Online
Sot 13:26 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

OPEL ASTRA J 1.3 CDTI 70kw 2011god. "AVTOCENTAR"

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:24 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava 3 soben stan vo debar maalo

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MacBook Pro 2015 13i

20 000 MKD

Online
Sot 13:21 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë

AUDI A4 1.9 TDI 96kw 6-Brzini Reg. 2002god. "AVTOCENTAR"

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Клуб маса

1 000 MKD

Sot 13:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Çair

Volkswagen Passat 2018 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

23 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:17 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Çair

AUDI A5 2017 QUATTRO S Tronic 2.0 TDI 140 KW 190 KS

30 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Стан 65m2- 11 Октомври згради

72 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Çair

Volkswagen Golf 7 2019 DSG 1.6 TDI 85 KW 116 KS

18 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:16 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Çair

SKODA KODIAQ 2019 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:12 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 13:10 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  K550V  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ASUS Laptop K550V

15 000 MKD

Online
Sot 12:57 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ekstra stan vo Skopjanka/Скопјанка

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се отстапува - издава фризерски салон

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Sot 12:53 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

FORD GRAND C MAX 2.0 TDCI 7 SEDISTA TITANIUM

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:47
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup

Селидби

Online
Sot 12:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan od 38m2 pozadi EAST GATE

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

SE IZDAVA TOP STAN -2 SPALNI- KAJ MR JACK-CENTAR

450 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

SE IZDAVA TOP STAN 43 M2 MAVROVKA

300 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 2
Sot 12:30
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Se izdava prostorot

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Sot 12:30 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Se prodava

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:25
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Studeniçan

Продавам викенд куќа во Морани

40 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 70
Sot 12:23
Линк
Libra dhe Revista  ·  Shkup

Техничка Енциклопедија

4 500 MKD

Sot 12:16 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Атрактивен стан за издавање

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:16 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara kelner so iskustvo

Sot 12:16 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara pomosnik kuvar za vo kujna

Sot 12:16
Линк
Vetura  ·  Nissan  ·  370Z  ·  Shkup  ·  Centar

Nissan 370Z

26 000 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:16 Auto sallon Vetura  ·  UAZ  ·  Patriot  ·  Radovisht

4x4 UAZ Patriot Pikap 2.2 Dizel

9 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:13 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Umetnicki sliki

Sot 12:12 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Koçan

Pumpa za volan

1 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione