Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 мај 12:17
Линк
Станови  ·  Охрид

Novi stanovi 2024 Ohrid

1 450 ЕУР

Број на соби: 2
16 мај 15:00
Линк
Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

SANRAJS renovirana i moderno opremena kukja na Pitu Guli

Број на соби: 5
Површина: 150

20 мај 08:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Agencija Juris kuka vo Pestani

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
20 мај 08:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris renoviran stan

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
20 мај 08:13
Линк
Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

AGH Elite Apartments & Studios

890 МКД / дневно

Број на соби: 10
20 мај 08:12 Агенција за недвижности Соби  ·  Охрид

AGH Elite Apartments & Studios

890 МКД / дневно

20 мај 07:23 Станови  ·  Охрид

Baram stan vo Ohrid za izdavanje

20 мај 04:07 Моторцикли (над 50cc)  ·  Honda  ·  Rebel  ·  Охрид

Honda Rebel 500 SE

7 200 ЕУР

19 мај 21:38 Соби  ·  Охрид

Издавање апартмани

19 мај 12:03 Соби  ·  Охрид

Sobi Ohrid udobno evtino rezerviraj

600 МКД / дневно

19 мај 11:08 Соби  ·  Охрид

SOBI SO POSEBNI KUPATILA

500 МКД / дневно

19 мај 11:02 Станови  ·  Охрид

Stan na odlicna lokacija

73 500 ЕУР

Број на соби: 3
18 мај 18:47 Соби  ·  Охрид

Privatno smestuvanje Aftovi

18 мај 15:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Passat 1.9 tdi

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
18 мај 13:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Охрид

Продавам Опел Зафира турер

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 10:53 Куќи/Вили  ·  Охрид

Apartmani po povolna cena

550 МКД / месечно

Број на соби: 8
17 мај 19:54 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид  ·  Дебарца

Audi A3 2.0tdi 8v 2006

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 21:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Imperija Nedviznosti kuka so pogled na ezero

105 000 ЕУР

Број на соби: 8
17 мај 19:12 Соби  ·  Охрид

Izdavam Apartmani so povolna zena

17 мај 18:00 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat apatmani vo centar na Ohrid

17 мај 17:20 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat udobni sobi vo Ohrid evtino

600 МКД / дневно

17 мај 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi vo gradba vo Bejbunar Lamela 11-12

1 МКД

Број на соби: 3
17 мај 13:42 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan za turisti vo Ohrid

700 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
17 мај 13:42 Станови  ·  Охрид

SE IZDAVA STAN VO OHRID

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 мај 21:57 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Охрид

PEUGEOT 207 1.4 HDI 70 KS 119000 KM NOVOOO - 10.MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации