Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:35
Линк
Станови , Охрид

Stan za Izdavajne

Број на соби: 2
20 септ. 15:18
Линк
Соби , Охрид

Se iznajmuvaat dve sobi vo centarot na Ohrid

18 септ. 22:21
Линк
Станови , Охрид

Стан во Охрид

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

20 септ. 11:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

Chevrolet Spark 1.0 70ks benzin plin 107.000km 2012 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
20 септ. 11:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 nova 08 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
20 септ. 11:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KS ECOFLEX 167000KM - 11.MT Auto

6 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 11:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW TOURAN 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE 7 SEDISTA - 08.MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 септ. 11:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 160000 KM NOVA -12..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
20 септ. 11:14 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI PDC -13.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
20 септ. 11:14 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS LED NAVI FEJSLIFT - 10..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 11:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS STYLE KLIMATRONIK - 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
20 септ. 11:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

RENAULT CLIO 1.5 DCI 85 KS LUX NAVI TV FEJS - 10..MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
20 септ. 11:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

HYUNDAI I30 1.6 CRDI 90 KS FEJSLIFT 160000KM - 11.MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 11:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3cdti 95ks fejslift euro 5 2012 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 11:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.2 80ks 112000km uvoz Germany 2010 MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
20 септ. 11:11 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat 500 1.2 70 KS 95000 km novo uvoz France 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
20 септ. 11:11 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Astra 1.7 CDTI 125ks cosmo 165000km 2011 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
20 септ. 11:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Astra 1.7cdti 110ks 182000km 2011 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
20 септ. 11:09 Претпријатие Автомобили , Охрид

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS 166000 KM - 08.MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 08:23 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ohrid Centar 2 garsonjeri 29m2 i 40m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
20 септ. 07:59 Автомобили , Охрид

Ford Fiesta 2007

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
19 септ. 16:38 Автомобили , Охрид

BMW X5 REDESIGN M PAKET 2008

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 16:22 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stanovi od 47 do 68m2

Број на соби: 3
19 септ. 16:16 Автомобили , Охрид

BMW X5 REDESIGN M PAKET 2008

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 14:46 Плацови/Ниви и фарми , Охрид

Plac 3400m2 vo industriska zona vo Ohrid

19 септ. 14:36 Играчки Конзоли и додатоци , Охрид

Prodavam PS 4 i igri

14 000 МКД

19 септ. 14:22 Станови , Охрид

Se izdava dolgorocno garsonjera do hotel Belvedere

Број на соби: 1,5
19 септ. 14:01
Линк
Станови , Охрид

Stanovi za prodazba

Број на соби: 2
19 септ. 13:12 Соби , Охрид

Sobi vo naselba Raca Villa D&M

18 септ. 18:38 Автомобили , Охрид

Ekstra VW Golf 5 1.9tdi

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 13:02 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota Auris 2.2 D-CAT

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 10:47 Автомобили , Охрид

Ekstra VW Golf 5 1.9tdi 2008

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 10:34 Соби , Охрид

Sobi i studia vo Ohrid

500 МКД / дневно

19 септ. 10:30 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital apartman so dvorno mesto vo Klenoec 35m2

37 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 септ. 10:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital luksuzen stan so pogled na ezero vo Pestani

187 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 септ. 10:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kapital Ekskluzivno kuka vo Centar

Број на соби: 8
Површина: 200
19 септ. 09:27 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 47m2 Bul.Turisticka h.Donco renoviran

50 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
19 септ. 09:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 70m2 vo centar na ul.Bogomilska odlicen

122 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
19 септ. 09:15 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs Stan 71m2 vo nas.Voska na 100m od ezero

870 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации