Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 апр. 22:26
Линк
Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Se izdavaat novi luksuzni apartmani vo centar na Ohrid

40 ЕУР / дневно

Број на соби: > 10
Површина: 200
13 апр. 15:15
Линк
Куќи/Вили  ·  Охрид

Комплет намесетана куќа за живеење

165 000 ЕУР

Број на соби: 6
03 апр. 14:38
Линк
Станови  ·  Охрид

Se prodava stan od 110m2 vo Park Hotel Ohrid

3 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110

02 апр. 05:39 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Garelli  ·  Охрид

Polu nov koristen pojke od 1 godina

5 000 МКД

02 апр. 05:37 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Lifan  ·  Охрид

Longija 70cc

700 ЕУР

01 апр. 21:23 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Охрид

Honda Accord - 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 20:18 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Охрид

reno kango

3 600 ЕУР

01 апр. 14:22 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

Audi A4

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
01 апр. 10:38 Соби  ·  Охрид

SOBI SO POSEBNI KUPATILA

500 МКД / дневно

01 апр. 10:14 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Охрид

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

60 ЕУР

01 апр. 09:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris renoviran stan

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
01 апр. 09:30 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Agencija Juris kuka vo stariot del na gradot

265 000 ЕУР

Број на соби: 7
01 апр. 08:46 Станови  ·  Охрид

Nov stan vo centar so parking luksuzno opremen

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
31 мар. 22:07 Куќи/Вили  ·  Охрид

Se prodava Vila vo Ohrid / For Sale Lake House

Број на соби: 6
Површина: 200
30 мар. 20:15 Станови  ·  Охрид

Stan 39 m2-Juzen,vo centralno podracje na Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 2
30 мар. 11:56 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Се продава Ford Mondeo 2002г

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
30 мар. 09:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs luksuzen apartman 66 m2 so pogled na ezero

200 000 ЕУР

Број на соби: 2
30 мар. 00:31 Станови  ·  Охрид

Nov stan vo Rasadnik

1 280 ЕУР

Број на соби: 3
29 мар. 21:50 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Охрид

Audi A6 2.5 tdi Quattro

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 30 000 - 34 999
29 мар. 15:31 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

Audi A4 2.0 TDI Attraction

10 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 15:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 74 m2 na 1 kat nas.H.Uzunov juzen odlicen

1 350 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
29 мар. 13:25 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Centar do Ohridska banka za turisti

Број на соби: 2
29 мар. 13:20 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan za turisti vo Ohrid

Број на соби: 3
29 мар. 12:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Apartman vo strog centar na Ohrid so pogled na ezero

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
29 мар. 10:34 Станови  ·  Охрид

Stan vo Rasadnik do gradinkata

68 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 мар. 10:15 Станови  ·  Охрид

Stan 35 m2 zapad,na 500 m od plaza

1 200 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 40
29 мар. 00:49 Друго  ·  Охрид

Omega x Swatch Moonswatch mission to the moon

450 ЕУР

28 мар. 19:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид

AUDI A3 105ks

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
28 мар. 15:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
28 мар. 10:16 Викендици  ·  Охрид

Se izdava vikendicka vo Ljubanista - Ohrid

150 ЕУР / дневно

28 мар. 09:14 Авто плац Моторцикли (над 50cc)  ·  Крос/Ендуро  ·  Honda  ·  NC  ·  Охрид

Honda NC750X 2021

7 900 ЕУР

28 мар. 08:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Sanrajs kuka 158m2 so ubav pogled vo nas.Baraki Ohrid

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 мар. 00:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

prodazba na stan

850 ЕУР

Број на соби: 4
28 мар. 00:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

novi stanovi 45 i 50m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
27 мар. 22:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Охрид

Touran 2.0tdi 8v 140ks 7 sedista od svajcarija 168xxxkm

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
27 мар. 17:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija nov stan zavrsna faza Raca 52m2,2 kat

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
27 мар. 11:44 Станови  ·  Охрид

Се продава НОВ стан во центар на Охрид!

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
26 мар. 21:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

prodazba na kuka

129 900 ЕУР

Број на соби: 6
26 мар. 21:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

prodazba na apartmani

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации