Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 јул. 22:13
Линк
Соби  ·  Охрид

Super opremeni apartmani so pogled na ezero

05 апр. 14:30
Линк
Соби  ·  Охрид

Apartmani vo Pestani


09 јул. 14:00 Куќи/Вили  ·  Охрид

Apartments Lavo smestuvanje vo Ohridska Carsija so parking

Број на соби: 4
Површина: 120
09 јул. 12:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan vo Lagadin 71m2 stranicen pogled

2 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
09 јул. 12:05 Куќи/Вили  ·  Охрид

Apartmani Slavica i Marce

400 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 30
09 јул. 10:35 Соби  ·  Охрид

Охрид Соби Удобно Евтино Резервирај !!!

700 МКД / дневно

09 јул. 10:13 Соби  ·  Охрид

Apartmani Slavica - Smestuvanje vo Elesec

09 јул. 09:57 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Охрид

Mercedes Benz 220 1997 dizel

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 35 000 - 39 999
09 јул. 08:38 Соби  ·  Охрид

Din Apartmani Ohrid

09 јул. 08:04 Соби  ·  Охрид

Сместување во Трпејца

08 јул. 23:05
Линк
Соби  ·  Охрид

Villa Hristi Lake View

08 јул. 21:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

stan 29m²

1 550 ЕУР

Број на соби: 1,5
08 јул. 20:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan nov

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
08 јул. 20:24 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Охрид

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ FEJSLIFT - 08.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
08 јул. 20:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

renoviran stan

97 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
08 јул. 19:36 Соби  ·  Охрид

Suat Studio Apartments

1 000 МКД / дневно

08 јул. 19:23 Станови  ·  Охрид

Се издава стан во Центар на Охрид

Број на соби: 2
08 јул. 16:28 Туризам и Настани  ·  Охрид

Apartmani vo Pestani!

08 јул. 16:24 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo strog centar na Ohrid

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
08 јул. 16:05 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat sobi vo Ohrid

600 МКД / дневно

08 јул. 14:58 Викендици  ·  Охрид

Se izdava apartman vo Ohrid

30 ЕУР / дневно

08 јул. 14:56 Соби  ·  Охрид

Se iznajmuvaat sobi so sopstveno kupatilo

08 јул. 13:56 Станови  ·  Охрид

Stan vo strog centar so besplaten parking!!!

2 400 МКД / дневно

Број на соби: 2,5
08 јул. 13:50 Соби  ·  Охрид

Stan vo centar na Ohrid so besplaten parking

1 800 МКД / месечно

08 јул. 13:06 Станови  ·  Охрид

Studio 25m2 vo centar na Ohrid nad pristanisteto

Број на соби: 1
08 јул. 10:24 Соби  ·  Охрид

Urban Apartments

1 ЕУР / дневно

08 јул. 10:05 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat udobni sobi vo Ohrid evtino

700 МКД / дневно

08 јул. 09:58 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Agencija Juris kuka vo Pestani

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
08 јул. 09:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris renoviran stan

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
08 јул. 09:57 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat studija apartmani vo Centar

08 јул. 09:53 Станови  ·  Охрид

Apartman vo strog centar Ohrid

Број на соби: 2,5
08 јул. 09:27 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan za turisti vo Ohrid

Број на соби: 3
08 јул. 08:38 Агенција за недвижности Соби  ·  Охрид

AGH Elite Apartments & Studios

990 МКД / дневно

08 јул. 08:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

AGH Elite Apartments & Studios

990 МКД / дневно

Број на соби: 10
08 јул. 08:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs Vila so prekrasen pogled vo nas.Baraki Ohrid

260 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
08 јул. 08:21 Соби  ·  Охрид

Stan vo strog centar za 6 lica so besplaten parking!!!

600 МКД / месечно

07 јул. 22:25 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Резервни делови  ·  Охрид

sandak kiper

3 500 ЕУР

07 јул. 18:33 Соби  ·  Охрид

Apartmani Zimovski Pestani

07 јул. 14:58 Соби  ·  Охрид

Se izdava apartman na 50m do kej

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации