Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Shk 10:47
Линк
Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkup  ·  Centar

Range Rover Sport 3.0 HSE

39 990 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 11:11
Линк
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Vw Golf 7 1.4 Tsi Rline 90 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:04
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

PRZINO_ SE PRODAVA STAN 1-VI SPRAT 138m2

190 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 10:04 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam smart watch ne otvoren nov

600 MKD

Sot 10:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се изнајмува стан во КАРПОШ 4

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

SE IZDAVA STAN 40m2 SPROTI KATARSTAR_ POZADI VERO

300 EUR /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 10:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

NAMESTEN STAN 40m2 NAD O.U.KOCHO RACIN

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 09:59 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 09:57 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apartman za kratok prestoj

800 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:56
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:56 Vetura  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Kupuvam koli koi ne vi se potrebni

Sot 09:55
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Audi A3 sedan

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:54
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Audi A3 sedan

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:52 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

Kancelariski prostor vo Debar Maalo

400 EUR

Online
Sot 09:51
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kratok prestoj apartman/stan

800 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:50 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Clio limited 1.5 TDCI 66kw vo izvonredna sostojba

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 09:50 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 1.5hdi AutoMilano

10 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:50 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Mondeo Turnier 2.0d 180KS Automatic

13 500 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:49 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Peugeot 308 1.6 HDI 73kw 100ks 2018

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:49 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Juke 1.6benzin AutoMilano

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Dvosoben stan so parking Centar

81 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:48 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW X4 3.0d xDrive Automatic 2014

29 999 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:48 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat 500 0.9benzin AutoMilano

10 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:47 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 1.5tdci AutoMilano

10 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW PassatAllttrack 2.0 TDI 190KS od 2020god, so Full oprema!

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:46 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 55kw 2010 god

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:46 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 3008 1.6hdi AutoMilano

18 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

19 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 09:46 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A7 3.0tdi 2016

27 999 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 2.0tdi AutoMilano

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:44 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A6- 50 TDI- 2020

31 999 EUR Намалена цена

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 09:44 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio 1.5dci AutoMilano

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:43 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alfa Romeo Mito 1.3mjet AutoMilano

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:43 Shitore Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Totalna stanica South N6

2 700 EUR Намалена цена

Sot 09:43 Shitore Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup

Prevoz transport na roba i selidbi

1 500 MKD

Sot 09:42 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:42 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Porsche Cayenne E-Hybrid Sport-Chrono 2018

70 500 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 09:42 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava kako NOV Taycan 4S Performance 571KS

80 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 09:42 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500L  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat 500L 1.6jtdm AutoMilano

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:41 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Kangoo 1.5dci AutoMilano

9 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione