Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 12:05
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam sprat od kukja

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Shk 13:35
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

Golf 3 TDI

1 650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 11:42
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

GRADEZEN PLAC 7271m2 KVANTASKI


Sot 11:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

Numri i dhomave: 1
Sot 11:49 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 11:49 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам трособен стан

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:49 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:46 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Sot 11:46 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Nov moderen na stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:40 Banesa  ·  Kavadar

Се издава стан 70м2

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 11:38 Orë dhe Aksesorë  ·  Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Suunto 9 Baro Granite Blue Titanium

250 EUR

Sot 11:37 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RUSENJE BUSENJE SECENJE ARMIRAN BETON

1 EUR

Sot 11:37 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup

PRODAVAM MAZDA 3 1.4 PLIN/BENZIN /PRV SOPSTVENIK

3 750 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkup

B Klasa-200 CDI 2013 Kako Novo Top. Zamena

9 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:33 Auto sallon Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Shkup

Lancia Ypsilon 1.4i Automatic

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:26 Banesa  ·  Shkup

Се продава нов стан

1 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:21 Shitore Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup

Prevoz transport na roba i selidbi

1 500 MKD

Sot 11:16 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Cistenje sut podrumi garazi

Sot 11:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 150hp

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:14 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Aerodrom

маја за метал

Sot 11:11 Banesa  ·  Ohër

Се продава стан 35м2 во Охрид кај хотел FLAMINGO

1 250 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 2
Sot 11:06 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Sot 11:02 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online
Sot 10:58 Vetura  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Honda JAZZ 1.4VTEC ekonom TOP SOSTOJBA

5 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Ilinden

VW TIGUAN 2,0tdi 150hp DSG "HIGHLINE" 2017

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:56 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi gips ekstra kvalitetno

Sot 10:53 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN TWINPORT-MODEL 2006-REGISTRIRANA!!!!

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 10:53 Të tjera  ·  Kumanovë

Граничници за обликување површина

150 MKD

Sot 10:52 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Manastir

CITROEN C1 1.0 BENZIN-KLIMA-REDIZAJN--MODEL 2013-NOVO VOZILO

4 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 10:52 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Manastir

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN--FACE LIFT--MODEL 2010-NOVO VOZILO!!

4 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:52 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Manastir

KIA CEED 1.4 16V BENZIN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

5 190 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 10:51 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Manastir

Ford Fiesta 1.3 benzin klima redizajn model 2007 nova

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:51 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-92KW--EURO 5--MODEL 2012--NOVO VOZILO!

6 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:50 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:50 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Manastir

Mazda 6 2.2 dizel 92kw model 2010 novo vozilo

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 10:49 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Manastir

TOYOTA AURIS 1.4 D4D--DIZEL--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!

5 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 150KS 4X4 HIGHLINE 2018G

25 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:49 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Alfa 146 2.0 twinspark 16v

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!

3 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione