Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 09:33
Линк
Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Butel

Jeep Grand Cherokee L

89 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 10:09
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shtip

Volkswagen Passat 1.6 TDi R-line Aut. Virtual LED-Xenon Navi

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Shk 17:03
Линк
Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Karposh

1020 bara personal


Sot 09:09 Vetura  ·  Volvo  ·  S70  ·  Shkup

VOLVO S70

3 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:08
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

STAN 78+3(+7) m2 VOENI KULI STAR AERODROM

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Garsonjera vo Aerodrom 28.5m2

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava nov stan sproti Fon univerzitetot 58+68m2 terasa

108 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 09:02 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 TFSI Americki pazar

10 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Philips Lumea Bri 953

21 000 MKD

Sot 09:00 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:00 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:57 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Prevoz kombe selidbi skopje

Sot 08:55
Линк
Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 EUR

Online
Sot 08:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava prazen dvosoben stan vo centar do N.Makedonija

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
Sot 08:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 08:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Vila kuka vo Gorno Nerezi

Numri i dhomave: > 10
Sot 08:53 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava prazen (a moze i namesten) stan vo Aerodrom-

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 08:53 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Luksuzni apartmani za kratok prestoj Osa 4

3 500 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan vo Novo Lisice so dvor

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 08:47 Vetura  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:44 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shtip

Garaza vo Stip

5 500 EUR

Sot 08:42 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seal Leon 1.6TDI DSG FULL OPREMA

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 08:38 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C4 1.6 2006 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan/stanovi vo Kisela voda

1 350 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 08:24 Banesa  ·  Shtip

Се издава стан на подолг период

Numri i dhomave: 3
Sot 08:20 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi Note 12  ·  Manastir

REDMI NOTE 12 PRO 5G KAKO NOOV

12 900 MKD

Sot 08:16 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Opel Astra

1 500 EUR Намалена цена

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Sot 08:09 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.6.BRZINI 09.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Karposh

TOYOTA.COROLLA.1.4.DIZEL.90 KS.05.GOD.AUTOMATIC.FULL

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Karposh

TOURAN.2.0.BENZIN.06 GOG.KLIMA.METAN.PLIN.FULL

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:06 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI.GETZ.1.1.BENZIN.05.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:05 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Karposh

FORD.FOCUS.1.8.TDCI.03 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Shkup  ·  Karposh

MERCEDES.C.240.BENZIN 01.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL.ASTRA.1.4.BENZIN.08 GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:04 Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Shkup  ·  Karposh

CITROEN.XSARA.2.0.HDI.90 KS.00.GOD.KLIMA.NEUVEZENO.FULL

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:03 Vetura  ·  Hyundai  ·  S-Coupe  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI.COUPE.1.5.BENZIN 93.GOD.OD.PRV.GAZDA.KAKO.NOVO

1 499 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:03 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Karposh

CHEVROLET.MATIZ.04.GOD.ATES.PLIN

1 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:34
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Kumanovë

LANCER 2010 SPORTBACK 2.0 TDI 140KS

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:13
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава модерно студио 32м2 на Рузвелтова

70 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 07:00 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prevoz i selidbi niz cela Makedonija

800 MKD Намалена цена

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione