Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Shk 14:34
Линк
Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Shtip

Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Pro)

1 350 EUR

27 Shk 15:50
Линк
Banesa  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Stan vo Star Dojran 69m2

1 MKD

Numri i dhomave: 2
27 Shk 11:54
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Izdavam trosoben stan vo Centar do Vero Jumbo

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60

Sot 12:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA 4-SOBEN STAN VO CENTAR NA 50TA DIVIZIJA

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 12:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW(110KS) HIGH LINE 2009 GO TOP SOSTOBA

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ohër

RENAULT MEGANE - Garazirano...Reg...Prva boja

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:15
Линк
Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Sot 12:15 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov moderen stan od 38m2 kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:06 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan K.Voda kaj rampa 63m2 vo gradba

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Cetvorosoben stan Centar

1 750 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartman za kratok prestoj den mesec i podolgo

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:05
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava renoviran stan vo Karposh 1 na partizanska 59m2

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:05
Линк
Makina dhe Vegla  ·  Strumicë

Brenti Pilani

1 EUR

Sot 12:05 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Kumanovë

Peugeot 206 + 1.4 Benzin 54 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 12:05 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Издавам трособен наместен стан на приземје позади Три бисери

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:05
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Butel

Passat B8 2.0 R-LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam sprat od kukja

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:04 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Shkup  ·  Karposh

Канцелариски намештај

24 000 MKD Намалена цена

Sot 12:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR, PARTIZANSKI ODREDI

2 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Karpos 4 55m2 so 1 spalna

82 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR, PARTIZANSKI ODREDI

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:45 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan 50 Divizija Centar Skopje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:45 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Kumanovë

Дуќан / Dukjan

150 EUR / muaj

Sot 11:45 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Strugë

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione