Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

25 Shk 11:54
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

FOR RENT - DOWNTOWN APARTMENT WITH A FANTASTIC VIEW

440 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
16 Pri 11:18
Линк
Banesa  ·  Tetovë

STAN TETOVO 115m2 DUPLEX

Numri i dhomave: 7
18 Pri 12:28
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava Mercedes Benz A180 2014g 1.6 90kw benzin

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Sot 23:20 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Luksuzen stan vo Hotel " Park Residenc"

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 23:14
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

OPEL CORSA D PRV GAZDA 2014 1.2I 63KW

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 23:08 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gostivar

OPEL ASTRA J 1.6 I AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

7 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:01 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  Ipad Air 3  ·  Shkup  ·  Centar

Ipad Air 3

13 000 MKD

Sot 22:57 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Gostivar

BMW (F10) 530 D AVTOMATIK UVZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:55 Banesa  ·  Shkup

Kapishtec - Nov Moderen Stan so 1 spalna i nov mebel

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:55
Линк
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Маса со 6 столици

8 000 MKD

Online
Sot 22:54
Линк
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

Se izdavaat novi luksuzni apartmani vo centar na Ohrid

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
Sot 22:44 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се изнајмува стан спроти соборен храм

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:44 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kavadar

Се продава Audi A6 Quatro 3.0

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:39 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES E 270 CDI 177KS AUTOMATIC ELEGANCE STAKLOOO��

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

VW GOLF 7.5 2.0 TDI 150 KS 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:35
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 1.9 TDI��������UVOZ GERMANY REG MK NOVO !!

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kavadar

Се продава Audi A6 Quatro 3.0

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:34 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup

BMW 3 G20 2.0d 150HP Panorama Digital Dashboard - 2019

29 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Куќа во Дексион, Ѓорче Петров.

129 999 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 22:32 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Centar

Elektricen kamin

72 220 092 EUR

Sot 22:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kisela Voda, stan so 3 spalni vo odlicna sostojba

128 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 22:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Прекрасна нова куќа во Радишани

210 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 22:31 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Друга марка  ·  Odes Pathcross 650  ·  Berovë

Odes Pathcross 650

6 500 EUR

Sot 22:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Semejna kuka vo Radishani, 298m2 (baraka + cvrsta gradba)

131 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 22:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Urban stan od 136 m2, pod padinite na Vodno.

179 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Odlicen stan od 71m2, so dve spalni, vo Centar

1 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Novogradba vo finalna faza vo Karposh 4 (stara televizija)

1 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov dupleks od 117m2 vo privaten kompleks vo Bardovci

124 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 22:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Голем, комотен стан во строг центар на Скопје

285 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 22:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Нов стан со 2 спални кај поликлиника МВР

147 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Sot 22:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov nevselen stan od 51m2 vo Dzevahir - kula C

86 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:27 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Kuka so deloven prostor na glavna ulica vo Radishani

371 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 22:27 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Sprat od kuka, dvor, mini kuka i magacin vo Gjorce

134 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
Sot 22:24 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kumanovë

Niva vo selo Pcinja

Sot 22:24
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Tiguan

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:21 Shtëpi  ·  Kumanovë

Kukja vo naselba Goce Delcev

Numri i dhomave: > 10
Sot 22:15 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава стан

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 22:13 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RAM Kingston DDR4 8GB 2666MHz

1 200 MKD

Sot 22:09 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Veles

Транспорт - Превоз

Sot 22:04 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam cirkular za cigli

100 MKD

Sot 22:01
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Seat Leon 1.9 TDI

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Saraj

GOLF 6 2.0 TDI DSG 140Ps HIGHLINE AVTOMATIK 2009

7 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione