Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Shk 11:24
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gostivar

MIRESEVINI NE ''TOP POINT MG''DOOEL Gostivar

Numri i dhomave: 2
22 Shk 17:45
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sveti Nikollë

Opel Astra 2005god

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:45
Линк
Shitore Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Karposh

Potreben e vozac so E


Sot 10:26 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Karposh

Pezo 508 1.5d 131ks avtomatic virtual 2019/20g kako novo

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 10:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava 84m2 stan na Vodno vo Soravia Roma Complex

184 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:25 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Karposh

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:25 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Karposh

Audi A6 3.0tdi quattro 2011/12g ekstra ful kako novo

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO AERODROM

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Duplex so rooftop na Vodno

270 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 10:25 Vetura  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Toyota C-HR Hybrid Купена во Тоуота Скопје

21 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:24 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Secenje armiran beton asfalt

Sot 10:24 Auto sallon Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Shkup  ·  Karposh

Mini Countryman S 2.0SD avtomatic 143ks 2012/13g perfekten

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:24 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Kuga 2.0tdci 136ks 6 brzini 4x4 2010/11g ful perfektna

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

LUXUZEN DUPLEKS SO ROOFTOP I BAZEN VO DEBAR MAALO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 10:23 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW 520d 177ks avtomatic facelift 2009g neuvezeno perfektno

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:22 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW X5 3.0D xdrive 235ks 2010g ful ekstra perfektno

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:22 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Agila  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Agila 1.0 benzin 65ks 2008/09g ful perfektna

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:21 Auto sallon Vetura  ·  Hummer  ·  H3  ·  Shkup  ·  Karposh

Hummer H3 3.7 2008/09g facelift unikaten kako nov

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 10:20 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Shkup  ·  Karposh

Landrover Freelander 2 2.2td4 2007/08g 4x4 ekstra perfekten

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:14
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Sot 10:13 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mini Cooper one 2003g 1.6 benzin ful opremen registriran

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

Audi A6 3.0 TDI S-LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Resnjë

VW PASSAT CC 2.0 DSG 6+R 4MOTION

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Resnjë

MERCEDES B180 CDI 7G + R 2012

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Resnjë

VW SHARAN 2.0 TDI 103 kw 140KS 2011

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Resnjë

MERCEDES E 220 CDI 7G 2012

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkup  ·  Centar

VW CADDY CUP EDITION 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:04
Линк
Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Secenje beton rusenje zidovi

Sot 10:04 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам неувезена FACELIFT TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 2017

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:04 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 308 1,6BLUEHDI 120KS 2015G 6BRZINI NAVI LED KLIMA

6 690 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Shkup  ·  Centar

LAND ROVER DISCOVERY SPORT AUTOMATIC 2017

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup  ·  Karposh

MERCEDES BENZ B180 FACELIFT AVANGARDE 2017

14 500 MKD

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 10:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup  ·  Karposh

MERCEDES BENZ B180 FACELIFT AVANGARDE 2017

14 500 MKD

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Shkup  ·  Karposh

iPhone 12 pro 128mb

370 MKD Намалена цена

Sot 09:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkup

B Klasa-200 CDI 2013 Kako Novo Top.

99 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:56 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan vo kompleks Panorama Rezidence Vodno

Numri i dhomave: 2
Sot 09:56 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Astra 1.7 cdti Gtc 2006

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Karposh

Peugeot 207 1.4 Benzin 2007 reg cela god

3 200 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Niva pogodna za gradba

35 EUR

Sot 09:54 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam stan

40 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Shkup  ·  Karposh

Mercedes-R 320 cdi 2006 full oprema

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Shkup  ·  Karposh

Hyundai i20 1.4 crdi 2011 full servis max sacuvana

4 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione