Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Mar 09:55
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Ohër

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 19:19
Линк
Banesa  ·  Manastir

НАМЕСТЕН СТАН ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 21:36
Линк
Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PRODAVAM KUKA VO AERODROM NA TOP LOKACIJA

65 000 EUR

Online
Sot 21:36
Линк
Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Manastir

Подарувам кученца

Sot 21:35 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL FRONTERA B 2.2 DIZEL 2000 GOD

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

АВТОКОМАНДА - ИЗДАВАМ ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 21:31 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Stanovi i Duqani

650 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
Sot 21:24 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Strumicë  ·  Vasilevë

Gradezna parcela

Sot 21:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Kalives Халкидики мезонет од 90 м2

168 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 21:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Kalives Halkidiki stan od 50m2

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 21:22
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Gostivar

Bmw e60 530d

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 21:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Neos Marma Halkidiki stan od 102m2

235 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:19 Banesa  ·  Ohër

Dolgorocno se iznajmuva stan so pogled na ezero

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf 6 2.0TDi 140hp 2010g HIGHLINE

7 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:13 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkup  ·  Ilinden

TOYOTA RAV4 2.0 D-4D 2WD 2015 [РЕГИСТРИРАН]

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 21:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Terren/Offroad  ·  Polaris  ·  STEELS 850 cc  ·  Shkup

ATV STEELS 850 CC GEURPAD -2020

8 900 EUR

Sot 21:13 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Kumanovë

Peugeot 308 CC 2.0 diesel

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

prodazba na stan - garsonjera

41 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:10 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Butel

BMW X1 2.3d(204Ps) X-DRIVE "Automatik" Naj FULL OPREMA ����

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:07 Кafshët e fermave  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Visoko mlecni kravi

Sot 21:06 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Kumanovë  ·  Likovë

Bager LIEBHERR A310B 2000 god

Sot 21:04 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA KUKA OD 120m2 VO N LISECE ATRAKTIVNA

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
Sot 21:04 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Ohër

PEUGEOT 207 1.6 E-HDI 92 KS EU5 FEJSLIFT NOV - 12.MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:04 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Butel

Opel Astra H 1.9CDTI "REDIZAJN" 2010 God 6-Brzinski Menjac

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан во Центар близу Универзална Сала

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:01 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Se izdava stan pot kiria 82m2 vo Cair

999 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 20:54
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се издава стан во Аеродром

Numri i dhomave: 2
Sot 20:49 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shtip

Gumi

8 000 MKD

Sot 20:44 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Quadro  ·  Strumicë  ·  Novosellë

masina za mienje sadovi

5 000 MKD

Sot 20:38
Линк
Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Helix Design

Sot 20:35 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

ПРОДАЖБА НА СТАН!!!!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Kumanovë

Se prodava stan vo Kumanovo

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 20:34
Линк
Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kavadar

Cane Corso (Kane Korso)

Sot 20:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:31 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Kumanovë

MITSUBISHI COLT 1.5 DID donesen od CH

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:24 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup

пудлица машки

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione