Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Mar 11:16
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Shk 23:42
Линк
Shërbime  ·  Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Casovi po matematika

03 Mar 20:31
Линк
Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup

HOTEL IMA POTREBA ZA RECEPCIONER


Sot 07:33 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI.GETZ.1.1.BENZIN.05.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:33 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Karposh

FORD.FOCUS.1.8.TDCI.03 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Shkup  ·  Karposh

MERCEDES.C.240.BENZIN 01.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL.MERIVA.1.7.CDTI.101.KS 04.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:31 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL.ASTRA.1.4.BENZIN.08 GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:31 Vetura  ·  Hyundai  ·  S-Coupe  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI.COUPE.1.5.BENZIN 93.GOD.OD.PRV.GAZDA.KAKO.NOVO

1 499 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:31 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Shkup  ·  Karposh

CHEVROLET.SPARK.08.GOD.OSNOVEN.MODEL

1 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:30 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Karposh

CHEVROLET.MATIZ.04.GOD.ATES.PLIN

1 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:02 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Koçan

2014 Seat Leon III ST 1.6 TDI (110 Hp) ECOMOTIVE

9 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:05 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prevoz i selidbi niz cela Makedonija

800 MKD Намалена цена

Sot 03:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Дарма Дома издава ПРАЗЕН стан во Аеродром !

12 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 02:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Дарма Дома издава нов стан во Центар кај Клиника !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 02:12 Vetura  ·  Kia  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

Kia avela 1.3 so plin registrirana

899 EUR Намалена цена

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:11 Vetura  ·  Kia  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

Kia avela 1.3 so plin

899 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:40
Линк
Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 EUR

Sot 01:12 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kumanovë

Renault Kangoo 1.5 dci

4 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:10 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Manastir

DJ Controller Instinct P8

3 000 MKD Намалена цена

Sot 00:52 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Centar

Secenje beton rusenje zidovi

Sot 00:48 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vinicë

Odlicen plac vo Vinica

Sot 00:45 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se podaruvaat - Vdomi milenice

Sot 00:36 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Нови оригинал Adidas патики

2 800 MKD

Sot 00:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Ilinden

VW Arteon R-Line 2.0 tdi DSG DigitalCockpit 2018 Godina

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:32
Линк
Vetura  ·  Lexus  ·  RX 400  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Lexux RX 450H

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:31 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kumanovë

Niva vo selo Pcinja

Sot 00:28 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Kumanovë

Se prodavaat povolni kameri

Sot 00:25 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Kumanovë

Se prodava baraka

Sot 00:25 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X2  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW X2 2.0d AutoMilano

23 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Samsung Galaxy J3 cena po dogovor

Sot 00:12 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Sporet Beko

3 500 MKD Намалена цена

Sot 00:12 Telefona celular  ·  HTC  ·   ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Desire 825 2PUK200 Vo solidna sostojba

2 000 MKD

Sot 00:07 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hyundai ix35 Redizajn 1.7 crdi 2014 Godina

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Gumi i bandazi za Kia Sorento 245/70 r16

280 EUR

Sot 00:01 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Elektricen trotinet Kick Scooter MAX vo ODLICNA SOSTOJBA

18 000 MKD

Dje 23:52
Линк
Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Bandazi OZ - 20ki felni-Povolno

450 EUR

Dje 23:50 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy Watch 6 44mm silver

260 EUR

Dje 23:48 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup

sminkernica

3 000 MKD

Dje 23:48 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi 7  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Xiaomi Redmi 7 KAKO NOV

7 000 MKD

Dje 23:44 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavame 44m2 vo Keramidnica

61 160 EUR

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione