Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Shk 17:14
Линк
Banesa  ·  Gostivar

NOV STAN OD 86 KAT 5

Numri i dhomave: 3
24 Shk 10:09
Линк
Banesa  ·  Strumicë

КУПУВАМ СТАН ВО СТРУМИЦА


Sot 14:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Koçan

Pumpa za volan za audi

1 MKD

Sot 14:39 Banesa  ·  Tetovë

Jepet banes me qira

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:37
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Cistenje garazi podrumi dvorovi

Sot 14:37 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 Allroad

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor 8x  ·  Kavadar

Se prodava Honor 8x

5 000 MKD

Sot 14:27 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Zelenikovë

Mazda 6 2009 2.0 143ks Moze zamena

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:17
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 325D GT / M - Paket

18 500 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА FORD MONDEO 2.0 TDCi

18 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:07 Makina dhe Vegla  ·  Kumanovë

Prodavam motokultivator

Sot 14:07
Линк
Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  HP  ·  250 G7  ·  Kumanovë

HP 250 G7 Notebook PC

250 EUR Намалена цена

Sot 14:06 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Shkup  ·  Karposh

Tikan automobile

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:04 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam zvucnik

800 MKD

Sot 14:00 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Veles

NISSAN QASHQAI 1.5 dci-NAVI-PANORAMA

8 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 13:57 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

@@ @ Nov stan 67m/2 vo strog Centar @@@

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:57 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prekrasen stan do Diamond Mall

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 13:57
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Куќа за издавање Центар

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sot 13:51 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PS4 chipuvan so dva kontroleri

16 000 MKD

Online
Sot 13:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Shkup  ·  Karposh

touareg 3.0 v6 tdi inter guma

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:48 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Shkup  ·  Karposh

Skoda Superb 1.6tdi 120ks avtomatic DSG 2019/20g kako nova

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Iphone 15 128g nov nekoristen

850 EUR

Sot 13:32 Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam PEUGEOT 3008 2.0 tdci 163ks hibrid Avtomatik

1 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:31 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Друг модел  ·  Gostivar

Se prodava

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:30 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apple iPad 6th generation 32gb

10 000 MKD

Online
Sot 13:27 Shtëpi  ·  Radovisht

Se prodava kuka so deloven prostor, garaza i plac

1 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 13:27 Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Plac vo naselba Jaka

32 EUR

Sot 13:27 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Деловен простор во Ново Маало

350 EUR / muaj

Sot 13:26 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

OPEL ASTRA J 1.3 CDTI 70kw 2011god. "AVTOCENTAR"

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:24 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava 3 soben stan vo debar maalo

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MacBook Pro 2015 13i

20 000 MKD

Online
Sot 13:21 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë

AUDI A4 1.9 TDI 96kw 6-Brzini Reg. 2002god. "AVTOCENTAR"

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione