Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Shk 08:55
Link:
Banesa  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Stan vo Star Dojran 42m2

850 EUR

Numri i dhomave: 1

Sot 20:34
Link:
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava trosoban stan+dnevna karpos

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:33 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES E 320 CDI 204KS GOD -04 AUTOMATIC AVANGARDE UNIKAT

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES B 180 CDI 109KS GOD -08 SPORT 6 BRZINI NOVO FULL

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:31 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TOYOTA IQ 1.0 BENZIN 68KS GOD -09 KLIMA UNIKATTT MODEL

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 20:31 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN GOD -03 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:29 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Ilinden

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

15 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjevgjeli

Mercedes C220 Exclusive

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:26 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Iznajmuvam trosoben stan

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 20:25 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Shkup  ·  Butel

Audi A8 4.2 TDI 351PS Quattro "Individual Oprema" 8G-Tronic

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:25
Link:
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Odlicna ponuda!!!

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 20:24 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава стан во Хиподром

54 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 20:24 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES A150 BENZIN 95KS GOD -05 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:24 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES CLK 200 BENZIN 136KS CABRIO AUTOMATIC KAKO NOVO FUL

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:22 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava garsonjera od 43 m2 i terasa 6 m2

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 20:22 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN 82KS GOD -05 KLIMA SERVO FULL

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:21 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CITROËN XSARA 2.0 HDI 90KS GOD -02 KLIMA KAKO NOVO FULL

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:20 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN ATEST PLIN GOD -00 SERVO TIP TOP

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:19 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 208 1.2-70hp-puretech"Redizajn"NEUVEZEN-19g.

8 790 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:09
Link:
Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Ekskluzivna ponuda vo Hrom

Numri i dhomave: 3
Sot 20:09 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Ilinden

Kuka vo selo Mralino

Sot 20:05 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Centar

Opel meriva B

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kumanovë

Mercedes-Benz E220 AMG 4m(4x4) 2017

36 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kriva Pallankë

SEAT ALTEA 1.9TDi 105ks"FACELIFT"-UNIKAT-10god.

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:59 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Berovë

Mazda 6 2007 2.0 dizel

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A3 Limousine 1.6tdi AutoMilano

14 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:49 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mondeo 2.0 TDDI LANEC MOTOR NAJDOBAR FORDOV MOTOR

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stan od 49m2 vo Centar

74 520 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:39 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gostivar

BMW X5 30d xDrive M-Paket

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan 75m2,Centar pozadi Ramstor

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:33 Banesa  ·  Kumanovë

Se prodava stan od 103m2 so 3 spalni sobi

Numri i dhomave: 4
Sot 19:32 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 1.9TDI 105HP **SPORTBACK**NOVO -09

5 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kirbi

1 000 EUR

Sot 19:16 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kriva Pallankë

OPEL ASTRA 1.7CDTI 110HP **ECO FLEX** -10

4 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08
Link:
Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Shkup  ·  Karposh

ИТНО Се продава Honda Accord 2.2 i-CTDi Executive

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIC BLUEMOTION NAVI 7 SEDISTA-11

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Переа Солун стан од 50 кв.м

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione