Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Shk 16:23
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Kërçovë

BMW XDRIVE 220D

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Shk 18:42
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VW TIGUAN 2.0 TDI, SPORT 4-MOTION, 184.000 KM, PANORAMA KROV

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:55
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 14:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Cento 73m2 nov stan vseliv na pocetok

1 050 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stan od 66m2 so tri spalni i garaza od 26m2 Aerodrom

102 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 14:05 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

СЕ ПРОДАВА

18 000 MKD

Sot 14:01 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Berovë

Naprecni nosaci/bagaznik

5 000 MKD

Sot 13:59 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A4 2.0tdi AutoMilano

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se izdava namesten dvosoben Taftalidze 1 gim Gorgi Dimitrov

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 13:55
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartmani za kratok prestoj / Апартмани за краток престој

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 13:55
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Centar

Audi A5 odlicna sostojba

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Manastir

Nov stan na 2 sprat

Numri i dhomave: 4
Sot 13:53 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA stan vo blizina na Crven Krst -Centar

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 13:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan 64m2 so dve spalni sobi na Vodno

1 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 13:50 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:48 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup

Nissan Micra 0.9 turbo, 90 (hp), 2018

11 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:47 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartman/stan za kratok i prodolg prestoj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 13:47
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

PRZINO_ SE PRODAVA STAN 1-VI SPRAT 138m2

190 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 13:45 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano

10 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:45
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava stan od 54 kvadrati

64 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA stan vo blizina na NOVA-Taftaligje

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 13:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

KAPISTEC _SE PRODAVA NOV STAN 42m2 3-ti KAT

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Veles

Летни гуми 205/55/R16 Continental --Michelin

4 500 MKD

Sot 13:37
Линк
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Ohër

48 столици

2 200 MKD

Sot 13:35 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 208 1.4hdi Neuvezena

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:35 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Secenje drva frlanje granki

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione