Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 10:09
Линк
Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Shkup  ·  Centar

Ovlastuvanje B za izvedba

Sot 12:10
Линк
Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Ohër

СОБАРИ/КИ 35.000 ДЕНАРИ


Sot 20:46 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava stan 34m2 vo Micurin

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:43 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Parketar

12 EUR

Sot 20:41 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi Note 11  ·  Kumanovë

Xiaomi Redmi Note 11

6 000 MKD

Sot 20:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Strumicë

Fiat Croma

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:36
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gostivar

Opel Astra 1.3 CDTI

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:36 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA KUKA OD 120m2 VO N LISECE ATRAKTIVNA

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
Sot 20:25 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Centar

Orbitrek

180 EUR

Sot 20:16
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам куќа/плац во Тафталиџе

320 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Sot 20:09 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Polo 2016 1.0 MPI

7 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:06 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Издавам стан 44m2 наместен. 200 евра. Скопјанка Аеродром

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:05 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава куќа во Бардовци

240 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
Sot 19:59 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Manastir

AUDI A6 TDI ULTRA

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:56 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Letni gumi 205 55 R16

Sot 19:56 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW 420d F36 Grancoupe M-packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:55 Banesa  ·  Strumicë

Garsoniera!

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:53
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Tetovë

BMW X5

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:51
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Tetovë

BMW X5

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:49 Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Otkup na avtomobili i dzipovi na mk tablici

Online
Sot 19:37 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам кука во Скопје

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 19:35 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Centar

Detski krevet - Vo forma na kukicka

6 000 MKD Намалена цена

Sot 19:28
Линк
Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Fabia SW 1.4-16v*Style*Full Oprema-13g.����

4 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:26 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shtip

Се продава Opel Astra G

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:25 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA J 1.4 2010 GOD TURBO BENZIN TOP!

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:23
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava exstra stan

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 19:19 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prilep

BMW 530e

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:18 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

се издава стан 50 м2 во Центар

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 19:17 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

BMW X1 AUTOMATIK xDrive18d 2.0 11 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL MERIVA 1.3CDTI 70KW 2015 COSMO PAKET

6 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 19:16 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Butel

Најголем избор на LAND ROVER во ОМО

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:01 Vetura  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Shkup

Hyndai i40-2013 1.6 Dizel Najfull- od Mk Salon kupena

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:56 Banesa  ·  Ohër

Izdavam stan

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 18:52 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra J

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:49 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam Chevrolet Spark

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:46 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 1.4 benzin

6 050 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione