Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 12:24
Линк
Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Barame personal za vo kujna

26 Shk 06:45
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nova kuka

350 000 EUR

Numri i dhomave: 6

Sot 14:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov dvosoben novo opremen vo Debar Maalo

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 14:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

TOP VW GOLF 6 1.6TDI 105KS / SPORTWAGON / REGISTRIRAN

5 200 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:16 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 14:16 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Dvosoben vo Strog Centar (Plostad)

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 14:16 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 78KW NOVA

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:15 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava dvospratna kukja vo nas. Hipodrom

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:14
Линк
Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  HP  ·  250 G7  ·  Kumanovë

HP 250 G7 Notebook PC

250 EUR Намалена цена

Sot 14:10 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Се продава Sony Playstation 4 Pro - PS4 Pro 1TB

180 000 MKD

Sot 14:10 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kërçovë

Sibirski samojed/ сибирски самојед

10 000 MKD

Sot 14:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prekrasen stan do Diamond Mall

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 14:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

@@ @ Nov stan 67m/2 vo strog Centar @@@

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:04 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Куќа за издавање Центар

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sot 14:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava stan vo Aerodrom 106m2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:00 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

SET alat Inotek alati

Sot 13:59 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Kat od kukja -cetvorosoben stan 150m2 vo Kozle

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 13:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Butel

Vw Polo 1.2 Bluemotion

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 208 1.2puretech(82hp)UrbanSoul-112000km-16g.����

6 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Lux dvosoben na Vodno (Soravia)

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 13:53 Auto sallon Vetura  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Butel

DAEWOO MATIZ/REGISTRIRAN DO 06.01.2025/MOZE ZAMENA

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 13:48 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov trosoben vo Kapistec

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 13:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

САВИЌ продава стан во центар

1 700 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 13:44
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА FORD MONDEO 2.0 TDCi

18 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:44 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 13:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Eksuzivno novogradba Topansko Pole 1250e m2

141 250 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:34 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Деловен простор во Ново Маало

350 EUR / muaj

Sot 13:34 Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Plac vo naselba Jaka

32 EUR

Sot 13:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

SE PRODAVA KUKA VO RADISANI

450 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 13:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO K.VODA KAJ VEROTO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:27 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Ekskluzivno 66m2 Radio bran Centar ul Hrso Smirnenski

116 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:27 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 ,PEDAGOSHKI

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 13:26 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 81KW 2017 GODINA AVTOBANDA

13 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:26 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 308 1.6 HDI 90ks 2009g PANORAMA

5 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:25 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup

CITROEN C4 AIRCROSS 1.6 HDI 84 KW 2014 GODINA

10 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:25 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL VCETRA C 1.9 CDTI 120ks 2008g

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:25 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup

Kia Sportage 1.7 crdi 85kw 2015

13 199 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione